Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

 

 

Poca. Mergem la mare la Sveti Vlas. Ceva de "comentat"??? :-) :-) :-)

Noi suntem acum la Sv. Vlas :)))) Voi când ajungeți?

Mie nu îmi place în mod deosebit, nici soțului, dar cum nu aveam nimic rezervat din timp am mers pe mâna socrilor care au ceva rude pe aici și ei ne-au găsit un apartament cu două camere care e ok. Plaja e destul de aglomerată, apa e caldă și curată, în plus nu e adânc deloc, cică în zona portului e mai adânc. Umbrelă plus două şezlonguri - 12 euro. Restaurante...noi am găsit două ok, dar deja parcă m-am săturat de ele. Practic Vlasul e un sătuc devenit stațiune peste noapte, nu e mare. Sper că nu ți-am stricat dispoziția de vacanță :) Dacă mai ai nelămuriri, întreabă!

 

 

18-25 august. Banuiesc ca nu stati pana atunci:-) (pacat)

Cat de mica e apa?

Imi convine sa fie satuc, dar speram ca e aerisit si linistit. Nu ma asteptam sa fie aglomerat. Tot la apartament am merge si noi, inca cautam pe booking. Eu as fi vrut ceva cu all inclusive, n-am chef sa stau cu gandul la "ce mancam si unde". Dar mergem cu inca o familie cu bebe de 11 luni, si am hotarat un ap. cu 2 dormitoare. Si vrem neaparat cazare pe plaja sau fffff aproape de plaja. Si nu prea ma descurc, ca apartamentele is in complexemari, zici ca-s cartiere. Cel putin din ce vad eu pe net.

Ce coincidenta e si asta. Cand am intrebat, ma gandeam ca poate nici nu sti de satuc. Cand colo...esti acolo. Lasa-mi un semn pe plaja:-)

 

Intre timp eu imi astept noul sling:-)

Dacă nu ați rezervat încă, mai aveți timp să vă răzgândiți :) Aici e musai să fii lângă plajă, că altfel ai încurcat-o :) Fix aici se întâlnesc Balcanii cu marea și tot sătucul e pe coasta muntelui. Și nu e plăcut să urci la deal încărcat cu toate cele după plajă :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Iar apa e foarte mică, trebuie să mergi destul de mult până Îți trece de mijloc. E super pentru Ana Maria :)

Apartamentele în complexe sumt ok, dar musai să te uiți pe hartă să fie lângă plajă. Că sunt unele catre stațiunea următoare (Elenite) care sunt sus pe o stâncă și practic fără plajă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...