Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună dimineața!

La cafeaaaaaa...

Bucurie mare cu dinții ăştia!

Eu tot mai sper să aflu cum slăbiți:)*

Şi de visat am început să visez la combine cu frigider f mare dar nu știu de care Beko, Bosch saualtul .Cea veche se cere afară

Azi programare la gine şi am fluturi în stomac.

Doamne dă să fie bine!

Pupici și vouă dar mai ales la bebei!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Teodora...Ai noutati? [flo2]

 

Cat de mare sa fie frigi? Depinde cate persoane sunteti in familie (nu stiu daca mai ai alti copilasi) si mai ales cat de des mergeti la cumparaturi.

 

Noi avem un Arctic mare luat in decembrie (cand ne pregateam sa ne marim familia)...dar de cand mancam sanatos (facem cumparaturi cam o data pe saptamana) mi se pare neincapator..Fata de cel dinainte (care nu a murit de batranete, dar i s-a spart geamul de deasupra cutiilor de legume si nu am gasit sa il inlocuim) are avantajul ca are un congelator suficient de mare si frigiderul e deasupra, nu mai trebuie sa te apleci si uneori sa nu vezi ce mai ai prin el....plus gratare de metal (la noi asta a devenit un criteriu f important de selectie). Mama are un Bosch cu 2 motoare, avantajul pt ei (care mananca totul proaspat din gradina si gatesc zilnic) este ca daca vor sa stinga frigiderul dar sa mearga congelatorul, acest lucru e posibil (sau invers, daca nu ai nimic de congelat)...sper sa te-am ajutat, nu te-am bagtat in ceata [:-)))]

 

stai ca l-am gasit pe un site (nu e reclama), e parere personala...

a,...imi mai place ca e mai slim, cel de dinainte era foarte lat si in bucataria noastra mica vizual ocupa mult loc...asta e mai inalt si mai suplu (asa cum vreau eu sa devin)

 

http://www.emag.ro/combina-frigorifica-arctic-380-l-clasa-a-buzzer-alb-ak-386b/pd/E99G7BBBM/

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...