Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

La multi ani de casnicie, Sim!

 

La multi ani fericiti, Mariuca!

La multi ...pt dintisorii balerinei! :) Si sa se implineasca dorinta cu fratiorul!

 

Ce frumos bblusul somnoros in parc! Si curutzu' scutecit! :)

Teo, tinem pumnii!

Ziceti, ziceti si de frigidere, ca nu se stie cand ma apuca saiau unul nou...

Cred ca mai voiam sa zic ceva dar am uitat...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am lasat.o pe Emma cu ma.sa mare, si m.am dus sa mai fur o ora de somn. Bineînțeles ca n.am stiut ce sa fac cu tot patul ala mare si gol. Cred ca am început sa fac si eu asocieri gresite in privinta somnului.

Julia, suntem cu tine, tine doar telefonul in mana si ne vei vedea pe toate cum iti cantam un cantec de leagan..buna idee - tu esti mai odihnita, soacra se simte responsabilizata si are si ocazia sa aiba un timp singura cu nepoata...iar noi suntem fericite toate sa fim in pat alaturi de tine..:)) ia vezi, acum mai ai loc de noi in pat?!?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, suntem cu tine, tine doar telefonul in mana si ne vei vedea pe toate cum iti cantam un cantec de leagan..buna idee - tu esti mai odihnita, soacra se simte responsabilizata si are si ocazia sa aiba un timp singura cu nepoata...iar noi suntem fericite toate sa fim in pat alaturi de tine..:)) ia vezi, acum mai ai loc de noi in pat?!?

Sincera sa fiu, nici singura n.am loc , dar m.am obișnuit sa dorm ingramadita. M.am apucat sa fac o ciorba
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim frumos pentru urari [pup]

Sa ne traiasca puiutii [copil] [copil] [copil]

Sincera sa fiu, nici singura n.am loc , dar m.am obișnuit sa dorm ingramadita. M.am apucat sa fac o ciorba

Si eu........ in sfarsit fac si mult visata ciorba de rosii [buca]  ........ parca era cine stie ce delicatesa, atat am asteptat dupa ea [batcap]

Si as vrea si o mancarica de linte, sa caut retete pe net, ca nu am mai gatit linte pana acum, doar supa crema a la Monica [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...