Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy de ce nu vii si tu maine in parc?Fetele ramane maine da?In caz ca nu mai apuc sa intru .

 

Monica, maine sper sa prind un pic de bronz la mare, first time dupa 1 an, ca sa am senzatia ca proportiile mele, capatand alta culoare decat albul sidefiu actual,  nu sunt chiar atat de evidente, un fel de photoshop natural :))..plecam in curaaaand

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Încercăm să vă caut după alt Tell ca sa pun poze și am găsit discuția despre soții care au fost la nașteri . Fetelor soțul meu a asistat la naștere de la început pana la sfârșit și eu am urlat ca în gura de șarpe .

 

Deci mai încerc sa va găsesc , pana nu se trezește bebe ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sill, tu stai intr-o zona superba, la doi pasi de Milano si trei pasi de Alpi [wow]

ce dragut, pe acolo vrem si noi sa ajungem in septembrie, am facut deja traseul...

 

Bucuresti

Graz

Venetia

Bologna

Firenze

Pisa

La Spezia

Portofino

Milano

Verona

Viena

Bucuresti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy sa petreceți frumos la mare !!

Eu practic am întâlnit soțul și după un an ne- am mutat împreună în italia ..fiecare eram la finalul unei alte casnici ....eu 28 de ani .suntem de 5 ani împreună și Hop a ești MATTEO. ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce dragut, pe acolo vrem si noi sa ajungem in septembrie, am facut deja traseul...

 

Bucuresti

Graz

Venetia

Bologna

Firenze

Pisa

La Spezia

Portofino

Milano

Verona

Viena

Bucuresti

tu o sa vii exact când suntem noi în România pentru botez și o sa rămân toată luna , ca nu am mai venit în tara secând eram gravida în 7 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, am facut ciorba de rosii de 5 ori intr.o saptamana (asta ca sa ne saturam). Dupa ce termin ciorbica de porc, mai fac o tura de coorba de roșii. Parca tot nu m.am saturat de ea

Esti buna de o vizita la Bataia cu rosii din Spania - acum am gasit ca se numeste Tomatina Bunol..

 

nu stiu daca am mancat de 2 ori ciorba de rosii....nu stiu de ce...dar la primul restaurant o sa imi comand si o sa imi aduc aminte de tine (o sa inchin o lingura in cinstea ta)

post-84682-0-74954900-1406886695_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...