Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

Bună fetele,

felicitări, Maddutz, pentru dintisorul micuței balerine.

mai avem o zi pana la botez, am rezolvat si cu aranjamentele florale, ranunculus nu am gasit. Ar trebui să iasa frumoase. La fel si lumanarea cu floarea soarelui pitica-deh, pt fetele care sunt soarele meu:)

Am si eu o întrebare la voi, cam cat da nașa la preot? Taxa de biserică e 150ron. Ea nu are idee cam cat s-ar da.

se da cat taxa, nu se da si spaga....decat daca cere preotul cum a facut in cazul nostru cand am fost nasi, si-a crescut brusc tariful de la 300 la 500 RON..v-am mai povestit cred

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani Mariuca!

 

Welcome Silvia!

 

monic@ ssc=soft structured carrier (manduca, boba, marsupi, luna, bumbo, mei tei, etc)

ce bine ca atunci cand voi ramane insarcinata va intreb deja ce trebuie sa cumpar si primesc direct solutia, fara sa mai fac neaparat cercetare (cam cum raspund eu scolareste la masini de spalat si frigidere...) Apropo, la TV-uri cand ajungem? [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce bine ca atunci cand voi ramane insarcinata va intreb deja ce trebuie sa cumpar si primesc direct solutia, fara sa mai fac neaparat cercetare (cam cum raspund eu scolareste la masini de spalat si frigidere...) Apropo, la TV-uri cand ajungem? [:-)))]

Eu ti-am mai zis [pup]......... o sa te plangi de noi ca suntem cicalitoare, sfatoase samd cum se plang unele fete de soacre [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...