Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

Am încercat sa dorm o ora , dar cu băieți mei imposibil .Matty m a tatilit o ora și tot nedormit este , acum îl legan pe picioare, mai am și de călcat un munte de rufe ca duminica mergem la mare.

Sim , o cunosc pe Julia , doar va citesc de ceva timp, e fata buna. ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A mea mandruta s a trezit la 7.30, iar la 9 am adormit amandoua. ne am trezit putin inainte de 12... a fost asa bine...

 

Eu am o problema cu goangele...mai ales on casa...nu suport paianjenii, gandacii, mustele si...urechelnitele. Si tot timpul cand strang hainele de la uscat, de afara, tre sa le vetific. azi am omorat vreo 5 stranse don haine...si mi-s atat de urate...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o problema cu goangele...mai ales on casa...nu suport paianjenii, gandacii, mustele si...urechelnitele. Si tot timpul cand strang hainele de la uscat, de afara, tre sa le vetific. azi am omorat vreo 5 stranse don haine...si mi-s atat de urate...

Si noi ne luptam cu mustele si tzantzarii...asa ca m-am facut criminal in serie:D
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se da cat taxa, nu se da si spaga....decat daca cere preotul cum a facut in cazul nostru cand am fost nasi, si-a crescut brusc tariful de la 300 la 500 RON..v-am mai povestit cred

Si noi am patit la fel, le-au cerut nasilor 500, ei ar fi vrut sa-i dea mai mult lui David, dar daca i-au " prostit" popii...

Sill , bine ai venit! Sa-ti traiasca baietii!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deeaioana nici eu nu le suport si in italia mai am si soparle din alea mici nu stiu cum se numesc ,iar daca las usa deschisa imi intra din gradina in casa sau si pe fereastra ...le urasccccc.. [fri]

Fetelor incerc sa pun poze dar nu imi mai amintesc [batcap] cu ...cine imi explica si mie , va rog 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...