Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

Mes, am incercat si pe fata, dar oruce as spune, ea zuce ca nu si pace, ca n are nimic...apoi se plange barbatului...

Uff, Deea! E clar ca ea se vede in razboi cu tine! :( Tre sa gasesti o solutie, caci asa o sa escaladeze. Si tu nu esti favorizata din ce inteleg. Cred ca tot cu sotul rezolvi, dar fara cicaleala si acuzatii, ci apropiindu-ti-l si mai mult.

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mes, am incercat si pe fata, dar oruce as spune, ea zuce ca nu si pace, ca n are nimic...apoi se plange barbatului...

Aș zice că tu și soțul trebuie să discutați, din moment ce te afectează atât. Trebuie să îi spui cum te simți pentru că bărbații greu înțeleg chestiile astea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revenind la miresici, Gina, eu am luat prima rochie probata, desi am intrat in vreo 2-3 magazine inainte fara insa a-mi atrage ceva privirea... cu cea aleasa a fost dragoste la prima vedere :) cred ca tot procesul gasirii rochiei a durat vreo 2 ore maxim dar privind acum in urma mi-ar placea sa fi probat si eu mai multe, cred ca are si probatul farmecul lui :)

idem

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uff, Deea! E clar ca ea se vede in razboi cu tine! :( Tre sa gasesti o solutie, caci asa o sa escaladeze. Si tu nu esti favorizata din ce inteleg. Cred ca tot cu sotul rezolvi, dar fara cicaleala si acuzatii, ci apropiindu-ti-l si mai mult.[pup]

Deeai si eu as adauga ca razboi murdar .Si eu cred ca tot cu sotzul rezolvi daca nu amiabil,altfel.Tb sa lupti cu aceleasi arme Mi se para ca soacra baga zazanie intre voi si poti sa.i spui asta sotului dar mai diplomat. Si sa.i spui ca vrei liniste in casa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete vroiam sa mai zic referitor la evenimente importante ca cel mai mult conteaza atmosfera!Adica sa ai tineri sau batrani care sa stie si sa aiba chef de distractie.La mine am avut 2 cupluri cu care m.am destrabalat si mama nasei care a dansat incontinuu pe orice muzica.Si bineinteles personajele principale parintii si nasii sa intretina atmosfera,lumea etc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...