Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

Ce haioși sunt amândoi. Andika, ai ajutor de nădejde :))

Sill, ce familie frumoasa, ca si tine dealtfel :*

Iar acum rewind, ȘOPÂRLE? Cumva salamandre? Alea stiu ca fac vizite.

Deea, cunosc sentimentul. Urasc insectele! Si eu patesc la fel. Scutur hainele, iar pe ale fetei le si calc pe dos, asta ca sa fiu sigura ca nu.i nimkc ascuns le acolo. Asta.i un dezavantaj al locuitului la curte, cu toate ca acum cativa ani, stateam in chirie intr.un apartament la parter si eram invadatide gandaci. Asa enormitati de ganganie nu am mai pomenjt, parca erau corciţi cu șobolani.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu te suspectez ca nu ai 73 kg...julia, mai vb cu sill?[soricel]

 

Mare noroc ai ca te ajuta sotul la treburile casnice...al meu fuge de ele ca dracu de tamaie (unde-i baby sa imi spuna cateva?)

Nici eu nu cred. Poate imbracata gros cu haine ude sa cantareasca atat :))))

 

Andra, nici al meu nu face mai nimic, dar asa l.am invatat eu. Cand ne.am mutat impreuna, imi era atat de drag de el incat imi venea sa.i dau sa manance ca unui pui de pasare (a se citi "din cioc" nu in cantități mici).

Acum se descurca singur cu pusul si stransul mesei. In rest, mai face prin curte una alta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu cred. Poate imbracata gros cu haine ude sa cantareasca atat :))))

 

Andra, nici al meu nu face mai nimic, dar asa l.am invatat eu. Cand ne.am mutat impreuna, imi era atat de drag de el incat imi venea sa.i dau sa manance ca unui pui de pasare (a se citi "din cioc" nu in cantități mici).

Acum se descurca singur cu pusul si stransul mesei. In rest, mai face prin curte una alta.

Idem...cu spalatul de vase si stransul dupa el, se descurca...in rest nu prea...sta cu copii si mie imi convine...restul mi le fac eu cum imi place...oricum sunt cam fixista..OCD scrie pe fruntea mea:D
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia nu sunt salamandre ca alea sunt mai mari astea sunt micute si sunt pa peste tot ...cum zici si tu dezavantajul de a locuii la curte .

Stiu de care gandaci zici aia se inmultesc enorm de reped cahhh [vom]

as vrea sa am mai putine kg [soricel]  pana sa raman gravida aveam 64 ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce haioși sunt amândoi. Andika, ai ajutor de nădejde :))

Sill, ce familie frumoasa, ca si tine dealtfel :*

Iar acum rewind, ȘOPÂRLE? Cumva salamandre? Alea stiu ca fac vizite.

Deea, cunosc sentimentul. Urasc insectele! Si eu patesc la fel. Scutur hainele, iar pe ale fetei le si calc pe dos, asta ca sa fiu sigura ca nu.i nimkc ascuns le acolo. Asta.i un dezavantaj al locuitului la curte, cu toate ca acum cativa ani, stateam in chirie intr.un apartament la parter si eram invadatide gandaci. Asa enormitati de ganganie nu am mai pomenjt, parca erau corciţi cu șobolani.

eu am luat hainele, le-am impachetat frumos si le-am pus in dulap. seara am luat o bluza cu maneca lunga si cand am bagat mana.....m-a intepat  viespe care era pe maneca brrrrrrr [fri]  [fri]  (la bloc se intampla asta)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...