Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

am ajuns si eu acasa. de fapt noi doi, ca pletosu' are liber azi. Z imbaiat, cu burta plina, adormit. nu mai stiu ce am citit.

 

am vazut ca avem gagica noua. si faina. cu bebe fain. cu copil mare fain. si cu tati fain (are  fata de motociclist). bine ai venit sil, sa-ti traiasca familia.

daca am retinut bine ema are botezul. have fun.

si am mai retinut ca poca are parul ud, si ceva soparle la cineva. doamne uituca is:))))

easy, nu ma tund, ca nu stiu cat ma mai tine pleata. profit cat o mai am asa cum e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:-)))][:-)))] Andika...imi place ce rezumat ai facut la toate...esti mortala [:-)))]

sigur am uitat o gramada,  dar no, atat m-a ajutat neuronu'. acum ca ai zis, am recitit si am zambit si eu, mai ales ca din toate am retinut ca poca are parul ud tot timpul:) azi mi l-am udat si eu, am rezistat un pic mai bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sigur am uitat o gramada, dar no, atat m-a ajutat neuronu'. acum ca ai zis, am recitit si am zambit si eu, mai ales ca din toate am retinut ca poca are parul ud tot timpul:) azi mi l-am udat si eu, am rezistat un pic mai bine.

Eu mă plângeam că e ud că transpir de numa' la cap. Înainte nu aveam problema asta, o fi de la CNP. Dar mă bucur că tu te-ai racorit :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...