Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

Andika, la cat i-ai facut baita lui Z? Asa devreme adoarme? Ce bine!

pe la 8 fara ceva. ma straduiesc sa-l culc la 8, ca daca trecem de ora aia, e mai greu dupa. dar am zile in care nu-mi iese, ca umblam pe undeva.

cateodata ma oftic ca adoarme numai in brate,  ca daca-s acasa mi-ar fi mai usor sa-l pun undeva sa adoarma singurel.

dar cand suntem plecati, e asa de bine...il pun in sling si doarme oriunde:)

avem prieteni care fug acasa la 9, ca nu doarme copilu' decat in patul lui.

pana la urma ma bucur ca somnul lui e asociat cu noi si nu cu un loc anume.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

In loc sa o lauzi ca a vanat pentru tine, tu o certi [:-)))] [:-)))] [:-)))]

da' nu vroiai sa vezi "chestia" aia:) n-am certat-o da' am plecat de-acolo si strigam dupa pletosu'. saraca se uita dupa mine cu o moaca de aia de "ce-am facut?"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da' nu vroiai sa vezi "chestia" aia:) n-am certat-o da' am plecat de-acolo si strigam dupa pletosu'. saraca se uita dupa mine cu o moaca de aia de "ce-am facut?"

Mno, ce sa zic............ si eu prindeam soricei cand eram mica (vreo 10-12 ani), dar nu-i prindeam cu dintii si nu-i omoram, imi placea sa-i tin de codita si sa-i "studiez" (vii, desigur [:-)))] ).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit, Sill! Frumosi! Frumoasa familie! :) Si tu vorbareata, clar ca pe forumul nostru iti e locul :))

Minunata imagine cu Z pazit de Cserge! Andika, ai ajutoare din toate partile :)

Eu is multumita ca aici n-am dat de ganganii. Doar intr- o seara am gasit un fluture de noapte in prosopul de baie, am tipat gata sa trezesc copilu' . Barbatu-meu zice: bine ca nu erai cu fata in brate. Ce faceai, o scapai pe jos!? :))

Emma petrecere frumoasa maine!

Easy, sa ai vreme frumoasa si sa vii photoshopata:) bine, cum iti doresti:

Fetele, sa va distrati maine la intalneala si sa puneti poze. Poate vin si eu in august!

Azi am gasit-o pe fie-mea cu fundu-n sus in patutz, dormind. Asa ce se agita sa se intoarca, dar nu stie ce sa faca cu manuta de sub ea :)) asa ma amuza cand o vad ce se mai exerseaza...

Nu mai stiu daca am mai vrut sa zic ceva. Aaaa, da: mi-a placut mesajul de bun venit al Juliei catre Sill, am ras bine de tot. Si ingrashaaa! :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, mulțumesc! Am multele, la 1,60 înălțime 73 kg....

no...te-am trecut pe lista celor "de urat sincer" [soricel]

 

bine ai venit [flo2] ! sill, in caz ca nu ai dat detaliile astea pana acum, spune-mi, te rog, data nasterii, kg la nastere, lungimea, varsta sarcinii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...