Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

andika, sunt superbi amandoi, si Zoard si Cserge! n-am putut sa nu remarc scutecul, de care e?

eu cred ca Cserge vaneaza soareci numai ca sa nu-ti iei si pisica :)

in prima postare de pe grup ai toate linkurile de la insanity. Te apuci?

 

Silvia, sunteti o famili frumoasa si bebele e foarte expresiv desi e cel mai mic de pe grup (daca nu ma insel)

scutecul e alva. am 5 bucati, noi noute. inca nu le-am spalat (cel din poza l-am pus sa vad cum ii vin), deci nu stiu nimic de calitatea lor. dar sunt fff dragute. si-s ieftine. am dat 27 ron/bucata. ii vin bine, doar au talia mai inalta decat celelalte pe care le am.

 

si am gasit linkurile cu insanity, dar nu inteleg nimic. is grupate cumva, nu-s mura-n gura cu ziua 1, 2, 3 samd. io nu stiu ce-s asa dumby azi, probabil de la parul ud mi se trage.

 

si la CNP-ul lui poca m-am tot gandit ca s-a maritat cu un bulgar, aia or fi avand altfel CNP-ul, dar tot nu intelegeam ce are cu parul ud.

 

si ca sa-ti raspund la intrebare, m-as apuca de insanity daca as pricepe ce si cum:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vio, ce tare! Pustiul tine mortis sa fie primul la toate. Imi amintesc poza cu el pe burtica (cat m.am ofticat ca a mea nu prezenta niciun interes pt răsuciri :))))

[Glumesc]

a mea nici acum nu prezinta interes.

 

pe mine ma distreaza ca o tot port, de cateva zile incoace, prin magazine. sta in manduca precum o suricata si scaneaza tot. si i se citeste incantarea, curiozitatea si fascinatia de tot ceea ce vede [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a mea nici acum nu prezinta interes.

 

pe mine ma distreaza ca o tot port, de cateva zile incoace, prin magazine. sta in manduca precum o suricata si scaneaza tot. si i se citeste incantarea, curiozitatea si fascinatia de tot ceea ce vede [il]

e cald in manduca maddutz? ma pregatesc sa iau si eu un ssc pt toamna. grea hotarare. mi-e frica cu puntea sa nu-i fie mica:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma distreaza ca o tot port, de cateva zile incoace, prin magazine. sta in manduca precum o suricata si scaneaza tot. si i se citeste incantarea, curiozitatea si fascinatia de tot ceea ce vede [il]

Idem, dar tinuta in brate prin casa/pe afara.

Si, mai nou, domnisoara se plicti singura, ii pun jucarie in manuta si, daca o scapa, protesteaza, se enerveaza si incepe sa scartaie.

E fericita cand vede lumea de sus sau cand vorbesc/ma joc cu ea [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika daca crezi ca scutecul e prea inalt poti sa-l faci mai mic din capse

Si pt Andrei sunt inalte dar le ajustez

l-am micsorat cu un rand, dar mai mult nu pot ca-l strang de bulane. is mai inalte decat restul pe care le am, nu-i neaparat o problema. doar o observatie:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...