Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Offf............ [smulgpar]

Am scris un mail important si..... luung (nu l-as mai putea reproduce) si, in loc sa apas send, am apasat inbox si........ am pierdut mesajul.

Bineinteles ca nu l-am salvat in draft si nici nu s-a salvat automat, nici macar o bucatica din el [smulgpar]

 

Speram sa ma poata ajuta pletosu' Andikai, ca el stie tot, poate exista vreo metoda sa-l recuperez de undeva, din eter, ca eu am tot cautat pe net si nu am gasit nimic [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmmmmmm ... Invatatura de minte, cand te apuci de ceva atat de greu sa mai dai save draft din cand in cand... Nu iti dau lectii, virb din experienta...imi pare nespus de rau... Incearca sa inchizi fiecare fereastra individual, poate totusi e ascuns pe undeva...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba da-mi lectii, ca poate asa imi intra in cap, nu e prima data, air sotul mi-a spus exact ce imi spui si tu: save periodic in drafts, ca stergi pe urma de acolo, dar na....... capoasa, uituca, lipsa de timp......... asta e [batcap] [smulgpar] [batcap]

Nu mai e, l-am cautat, si-n gaurile negre si nu am gasit nimic.

Eu oricum lucrez "curat" de obicei, poate si de-aia nu prea salvez in drafts, sa nu fac curat dupa aia [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu intalnire...

Azi suntem singurei acasa toata ziua, si e cald deci nu putem iesi, si ne plictisim in casa. Tare-i bine cand e si tati acasa, ca el face pe mascariciul si ne distreaza si pe mine si pe Calin

 

Gina nu cred ca mai ai vreo sansa de recuperare a mesajului [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...