Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

I-m baaaaack! N-am citit mare lucru dar vreau sa spun ceva, si dup-aia va zic si noutatile.

 

Suzie, Poca si care mai erati speriate de ADHD. Va dau un sfat prietenesc bazat pe propria experienta. Stati pe fundurile voastre. ADHD e o moda acum. Am vazut copil diagnosticat cu adhd pt ca isi balanganea picioarele cand statea pe scaun. Bogdan a fost diagnosticat la 7 ani. Ni s-au dat niste medicamente care trebuia sa-l calmeze. Efectele secundare au fost oribile. L-au agitat atat de tare incat am crezut ca face infarct. Dar nu asta e problema. Marea problema e ca daca-l diagnosticati cu ADHD o sa poarte stigmatul asta toata viata. La scoala o sa fie tratat ca si un copil cu probleme psihice. Daca vreun coleg va fi batut sau ceva se strica in clasa el va fi de vina. Am schimbat 4 scoli din cauza asta. Pt ca avea ADHD trecut in fisa medicala. Asa ca faceti orice, dar nu va supuneti copiii la asa ceva. N-au ADHD. Sunt doar mai energici. Iar hiperactivitatea poate fi remediata prin alimentatie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, eu am rochia de la white lady si daca vrei ti-o donez cu draga inima ca nu am ce face cu ea...doar ca eu aveam vreo 45 de kg..Oricum te poti uita si la ei pe site ca au modele faine,..

Suzie, imi pare rau ca ai probleme cu baietii :(

Multumesc pentru oferta, esti foarte draguta, dar........ am o tona jumatate, as incapea in rochita ta numai pe bucati [smulgpar]

Nu pot sa cred nici eu, dar acum am in talie mai mult cu vreo 4-5 cm decat aveam la solduri inainte de Mihai :((((

Daca nu raman cu sechele dupa cautarea asta de rochie, mare minune [fri]

 

Suzieq, poze cu tine in  rochita mireasa vrem...E bine sa stie Gina ca are si de back up....

........ macar la nunta de aur, spre 90 de ani, cred ca mi-ar veni [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, Deea cum stati cu inundatiile?

Doamne, chiar ma gandeam. cumperi teren si habar nu ai ce cumperi....

Eu stau bine aici, desi la doar 3-4 km de noi a luat apele un microbuz, dar cred ca a iesit Argesul din matca, era in apropierea raului, spre autostrada.

Pe la vecinii de vizavi se cam adunase apa in curte [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...