Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

Si acum noutatile.

 

Rezultatul testului vine abia saptamana viitoare. Amandoi suntem un pachet de nervi din cauza asta.

 

Eu am slabit un kil in 5 zile si 3 cm din talie. Mi-am cumparat o carte scrisa de un antrenor de fitness care e si nutritionist si pur si simplu mi-am schimbat stilul de viata. Am eliminat de tot painea, prajelile, carnea de porc. Mi-am cumparat gratar electric sau imi gatesc la aburi. Mananc multe legume crude, plus la aburi, peste, piept de pui si o data pe saptamana vita. Iau in fiecare dimineata pe stomacul gol o lingurita de ulei din seminte de in si spirulina. Nu mai am deloc pofta de dulce. Mananc doua gustari de fructe pe zi. Nu mi-e foame, nu ma mai balonez si am terminat cu constipatia. De saptamana viitoare vreau sa ma duc la zumba, daca gasesc cu cine sa-l las pe Aris.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si acum noutatile.

 

Rezultatul testului vine abia saptamana viitoare. Amandoi suntem un pachet de nervi din cauza asta.

 

Eu am slabit un kil in 5 zile si 3 cm din talie. Mi-am cumparat o carte scrisa de un antrenor de fitness care e si nutritionist si pur si simplu mi-am schimbat stilul de viata. Am eliminat de tot painea, prajelile, carnea de porc. Mi-am cumparat gratar electric sau imi gatesc la aburi. Mananc multe legume crude, plus la aburi, peste, piept de pui si o data pe saptamana vita. Iau in fiecare dimineata pe stomacul gol o lingurita de ulei din seminte de in si spirulina. Nu mai am deloc pofta de dulce. Mananc doua gustari de fructe pe zi. Nu mi-e foame, nu ma mai balonez si am terminat cu constipatia. De saptamana viitoare vreau sa ma duc la zumba, daca gasesc cu cine sa-l las pe Aris.

 

E clar, trebuie sa iau pauza de forum si sa ma apuc de citit carti. Bravo Baby, deci te-ai apucat de gatit..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina , de accea imi comand rochii de pe site-ul Acela , iti fac pana la ce marime vrei tu , iar daca nu te încadrezi in talelul lor , iti fac personalizat pe dimensiunile tale :)

 

Baby , bine ai revenit !

 

Suzique , imi pare rau , sper sa fie bine băieții repede .

 

Easy , Bujor , nu mai puneti poza cu voi ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va spun ceva tare :

Prietena mea buna din Noevegia , care m-a ajutat si la Curățenie , cu Andrei , acum i-am dus iei toate florile mele , mi-a scris astazi sa imi impartaseasca bucuria ei , se ducea sa viziteze noua achiziție , ce credeți ????

 

O nava , vapor , da,da, din ăla mare de marfa :)))

Au firma de reparat vapoare . Asa cava ... :)))

M-am bucurat mult pentru ei si am spus ca astept sa ma plimb cu noul ei Ferrary cand isi ea :)))

Lumea isi ea bluze , fuste , alții vapoare :))

 

PS , are 50 de ani , dar este mai bine la corp ca si mine , trei prietene bune am acolo , toate in jur de 50 ani , cu mai multă viata ca mine ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...