Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 19


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa va spun ceva tare :

Prietena mea buna din Noevegia , care m-a ajutat si la Curățenie , cu Andrei , acum i-am dus iei toate florile mele , mi-a scris astazi sa imi impartaseasca bucuria ei , se ducea sa viziteze noua achiziție , ce credeți ????

 

O nava , vapor , da,da, din ăla mare de marfa :)))

Au firma de reparat vapoare . Asa cava ... :)))

M-am bucurat mult pentru ei si am spus ca astept sa ma plimb cu noul ei Ferrary cand isi ea :)))

Lumea isi ea bluze , fuste , alții vapoare :))

 

PS , are 50 de ani , dar este mai bine la corp ca si mine , trei prietene bune am acolo , toate in jur de 50 ani , cu mai multă viata ca mine ...

wooooooooooooooow..neaparat sa ne trimiti poza cu ferrari-ul prietenei tale, cand te plimba cu el....nu mai vrea o prietena din RO? :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hi baby!! Bine ai revenit!!

Felicitari pentru schimbarile facute si iti doresc sa nu cazi prada tentatiilor;):*...cred ca ar trebui sa imi comand si eu cartea..doar ca problema la mine e inconsecventa si lipsa increderii de sine...mai am mult de lucrat la bibilica....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va spun ceva tare :

Prietena mea buna din Noevegia , care m-a ajutat si la Curățenie , cu Andrei , acum i-am dus iei toate florile mele , mi-a scris astazi sa imi impartaseasca bucuria ei , se ducea sa viziteze noua achiziție , ce credeți ????

 

O nava , vapor , da,da, din ăla mare de marfa :)))

Au firma de reparat vapoare . Asa cava ... :)))

M-am bucurat mult pentru ei si am spus ca astept sa ma plimb cu noul ei Ferrary cand isi ea :)))

Lumea isi ea bluze , fuste , alții vapoare :))

 

PS , are 50 de ani , dar este mai bine la corp ca si mine , trei prietene bune am acolo , toate in jur de 50 ani , cu mai multă viata ca mine ...

Ohohoho Sim;))...bine ca nu si-a luat vas de croaziera pentru 3000 de pers;))...nu o intrebi daca nu ma ia copil de suflet:D? Nu-mi trebuie ferarri...ma multumesc si cu un bmw:P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...