Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nivea Baby in Geanta Bebelusului - editia 3, pareri


Recommended Posts

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

1. Crema pt. Fundulet 15 ml - NIVEA BABY
2. Sampon & Spuma de baie 50ml - NIVEA BABY
3. Servetele pure&fresh - NIVEA BABY
4. Sampon pentru volum sampo & balsam 2x10ml (pentru mami) - NIVEA
5. Balsam dupa ras original 1,5 ml (pentru tati) - NIVEA
6. Sticker BEBE LA BORD - NIVEA BABY

aproape toate produsele de mai sus(plus hainute, etc) care erau in gentunta le-am donat unei mamici care tocmai nascuse al 6-lea copil deoarece eu avem deja acest produsel in ambalaje mai mari. Folosim de mult timp Nivea ....diferite produse si pt copii si adulti.

  • Cum vi s-au parut produsele Nivea Baby din Geanta Bebelusului?

faptul ca erau in gentuta produse Nivea este f bine, pt ca sunt produse de calitate, si daca sunt mamici care nu le-au testat pana acum, este un bun prilej

  • Ce impresie v-a lasat testarea produselor Nivea Baby?le-am donat
  • Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici? recomad, normal
  • Cum a 'primit' bebelusul aceste produse? I-au placut?
  • Ati cumparat in continuare aceste produse de la Nivea Baby?da, in special sampon&spuma de baie pt bb
  • Ati folosit sticketul Bebe la bord? Aveti vreo poza cu el? nu
  • Ce a spus tati despre produsele pe care le-a primit el? I-au placut?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

am primit si noi gentuta bebelusului, si vrea pe acesata cale sa multumim DC si sponsorilor.


Spre surprinderea noastra am gasit in ea o gramada de lucrusoare utile pentru toti membri familiei inclusiv tata. 


Unele din produse le cunosteam si le foloseam deja cum sunt cele de la NiveaBaby, le-am folosit la primul bebe  atat samponul cat si servetelele umede si crema pentru fundulet si cu siguranta le vom folosi in continuare si cu urmatoarea bebelusa.


Ma impresionat samponul pentru volum si balsam de la Nivea asa ca le-am si cumparat si le folosesc cu placere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,am folosit produse Nivea si inainte pt mine,dar de cand am primit Geanta Bebelusului si a venit pe lume baietelul meu le folosesc cu placere.Crema pentru fundulet o folosesc cand este iritat pt ca se intampla,iar Sampon si spuma de baie le folosesc atat la mititel cat si la surioara lui mai mare.Servetelele sunt delicate si aluneca usor pe pielea  bebelului.Samponul si balsamul sunt super ok Stickerul este vizibil si de ajutor.As fi vrut sa incerce sotul balsamul dupa ras dar nu isi aplica nimic pe  piele dar bubu a spus ca este foarte bun.

Cu siguranta foi folosi in continuare produsele Ninea si le recomand cu caldura tuturor carora le place calitatea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu foloseam de multa vreme produsele Nivea si primul caruia i le-am recomandat a fost chiar sotul meu. De atunci a ramas fidel acestei marci. Trebuie sa recunosc ca datorita gentutei am descoperit gama Nivea Baby si am fost placut surprinsa de ea. Folosim si acum crema de fundulet, servetele umede si sampon de bebelusi de la Nivea. Stickerul bebe la bord l-am atasat masinii care o folosim cel mai mult, Adica a bunicului.

Multumim sponsorilor si DC pt aceste premii minunate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...