Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

Sa imi explice cimeva, de ce copii care sunt obositi si blegi pana la ora 7 seara dintrodata prind viata si nu vor in ruptul capului la culcare? 

 

Buflea, daca ai tai copii nu vor sa il vada pe bunic, nu ii obliga. Vor avea o viata de trait cu amintirea si  probabil ca sunt speriati deja deci vor vedea intalnirea foarte negativ. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aschiutza , asa is toti, dar nu ne luam dupa ei, nu?

 

Noi am fost la teatru de vara, suoerb, al treilea an cand mergem, al treilea an cand ploua la final.

Ieri la Film, cel cu dragonul. Le - a placut. Mama lor a atipit.... Sssssss

 

Mada, m- ai pierdut. Alte Probleme n-ai?

Ach so, cand ajuti ajuta si gata fara Gand la recompensa.

Io ii am pe romanii astia pe rol, cu Formulare , Haine etc etc dar nu i-am intrebat daca - s cununati?!

In plus nu mi- ar fi placut sa imi reproseze cineva ceva, cand m- a ajutat. Nici io nu ii masor pe altii. Punct.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca vorbiram de anii 90... Una dintre grupurile pe care le-am adorat incepand cu acea vreme a fost R.E.M. Mare sansa mare sa fiu de fata la momentul asta:

 

si dac avreti sa stiti mi-i se facuse rece pe sira spinarii de emotie. Concertul a fost fantastic de la primul cantec pana la ultimul si senzatia aia ca vezi o legenda e nemaipomenita. 

 

90' rocks, baby!  [pk]

 

(am sa va ucid cu asta cateva zile, da?). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, maine vin copiii in Ro? Nu stiu ce sa zic cu vederea tatalui tau.... sigur le e frica, ei il stiam bine, sanatos, plin de viata si acum le este teama, si eu zic sa nu-i fortezi... poate este mai bine sa-i pastreze o amintire frumoasa, asa cum il stiau de cu ani inainte... Acum nu stiu daca bunicul intreaba de ei, vrea sa-i vada... Vezi si tu, orienteaza-te la fata locului...

 

Viviana, ce frumoase pozele! Faina tabara! S-a intors fata acasa, nu? Si-a facut prieteni? Banuiesc ca a fost o atmosferta faina la ei acolo. Mi se pare si mie ca-i sta bine cu parul rosu.... na, stil modern... Oi vedea ce trensuri or fi cand vor si fetele mele ca a ta.... cine stie ce culori vor fi de o sa zic ca rosul ala e de-a dreptul conservator  [:-)))]

 

Strumf, ati ajuns cu bine cu CFR-ul la Suceava? Am vazut poze, cu Sopfia incantata, asta e tot ce conteaza. Si vede atatea lucruri noi...

 

Madalina, si eu m-am mirat ca ati venit cu 1 zi mai devreme, tie care abia astepta sa ajungi la mare. Dar te inteleg, nasol cu muzica asta data tare, in toiul noptii. Nu stiu, nu mai exista legi, prevederi in legatura cu programul de noapte al cluburilor, mai ales a celor amplasate pe langa hoteluri? Ar trebui facuta o sesizare... faci o asociatie cu Rufus aici...

Imi pare rau si de neintelegerile cu nasitul... eu zic sa treci peste, chiar daca nu ti-a picat bine... asa a fost sa fie. Sa fie fericiti, mai ales ca ea a suferit mult, si la fel si voi, sa fiti fericiti si sa va mearga bine in toate cele importante! Si asta sa va fie cea mai mare neinplinire a voastra!

 

Noi am fost intr-o mica excursie in zona Rasnovului (ca inteba Kari de noi [:D]), am mers la Pesterea Cetatii, fetele s-au dat apoi cu tiroliana, si apoi am urcat la cetate. A si plouat putin, nu atat cat sa ne incurce cu ceva, si era un aer curat, de munte, f frumos si placut. Doar DN1 foarte aglomerat...

Iar azi program mai casnic - casa si cumparaturi... cam atat.... Si de maine o noua saptamana.

 

Seara buna tuturor! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna

 

am reusit sa citesc, dar nu mai stiu ce si cui sa-i raspund.  [il]

 

viviana, ma bucur ptr voi ca v-ati reantrgit si sunteti cu totii impreuna. si pe minus cu 13 kg.... asta e de bine zic eu. 

 

 

mado, doare. mai ales atunci cand faci din inima. (didi, sorry dar nu-s de acord cu ce spuneai mai sus) incearca sa treci peste si de alta data sa fi ceva mai atenta si rezervata. 

 

 

aschi,  [flo2]  adesea cand te citesc ma vad pe mine in tinerete cu cei doi zmei paralei. 

 

 

Simonna,  [flo2]  pe cuvant daca am inteles ce spuneai de mine... [il]

 

 

strumfi, un timp frumos si roditor cu ai tai cei dragi. 

 

 

ma duc la indusare si apoi la culcare. 

 

o saptamana frumoasa cu soare si iubire sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi ne am intalnit acum de fapt suntem la masa.cu prietena mea si varul sotului meu care sunt casatoriti din ianuarie 2014....n am emoticoane dar daca n am meritat sa stiu....ma simt penibil oribil si ca un rahat....a doua oara mi a tras o varul sotului meu.....sunt socata... Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eumada, dar in ce relatii ati fost de atunci= ati mai vb?

 

eu cred ca te-ai suparat degeaba. probabil au avut si ei obligatii. si la noi la nunta ne-am hotarat sa ii punem nasi pe prietenul cel mai bun al sotului si pe sotia lui care e prietena mea cea mai buna (suntem 4, toate la fel de bune prietene, ea e una dintre ele), pe care noi 2 i-am 'combinat''. dar vara sotului si sora sotului deja se cearta intre ele cine sa fie nasi. in plus eu ii mai aveam pe matusa si unchiul meu pe program, dar mna.

ne-au spus prieteii acestia ca vor sa fim noi nasi, ca datorita noua sunt impreuna, iar dupa ceva timp au spus ca nu stiu daca se mai poate pt ca au si ei alte obligatii. zau ca nu m-am suparat si ii inteleg, ca doar si la noi e la fel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...