Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

Viviana, scumpa foc fata cu paru rosu :). Daca las coloarea la o parte, cred ca fata ta sta bine la capitolul incredere in sine, nu?

Era ma bine daca scriam " Celuiasteptatacasa sa ii fie de bine cafeaua!"

 

Mai nu am dormit asta noapte cu gandu la tabara aia. Poate facem o lista cu pro si contra si trimit si io la Anu Copii . Pozele Sunt superbe si na bucur ca le - ai urcat pe aici.

 

Kari, nu e de siparare. In Plus imi e greu sa transcriu emotii: daca Mergea cu o integrala sau o ridicare la putere ce usor era :)

 

Io iar zbor azi ;) iar stau prin Zona .. Sper sa zbor pt ca sambata a deraiat un tren in gara noastra si sa vad cum Ajung la Frankfurt.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eumada mie mi se pare ca tu nu intelegi deloc oamenii. Nu sunt toti ca tine. Tu esti suparata ca nu ti s-au recunoscut meritele. Ca femeia aia nu ti se simte datoare pe viata pt ca ai ajutat-o. Ai ajuta un strain pe care nu il mai vezi niciodata? Atunci de ce nu te multumeste sa stii tu pt tine cat bine I-ai facut? Cine a fost la cununia lor? Stii? Oamenii aia au fost mai apropiati de ei decat voi. Nu ajuti pt multumirile de dupa, ajuti ca vrei sa ajuti indiferent dc primesti un multumesc, o masina sau nimic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa revenim la ale nostre...azi am mancat cam mult....si nesanatos....la 7juma' carne...o bucata.la 10 o lingura de branza la12 o felie de pizza...din pizza fetei....la 4acum...doua briose cu ciocolata facute de eva.diseara daca mi este foame...sfanta rosie...si nu mai fac.jur.dar imi era pofta..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maine merg la bazin...abia astept..apoi la cal dimineata in parc...apoi...vad eu.am o durere la degetul mare de la picior si la art.degetului...kinetoterapeutul meu a zis ca e o inflamatie...mi a explicat ce si cum.ma doare rau...sunt schioapa de un picior...a venit azi si mi a facut masaj ...o doamne ce bine a fost...desi ma durea...copiii nostri se jucau el imi facea masaj ...are niste maini...mi a facut picioarele ca si noi noute....pacat ca nu are timp.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna de la soare, de sub ploaie

 

 

sa spun ceva in incheiere ptr mada, eu am inteles f bine de ce s-a suparat, ptr ca nu i s-a spus ca s-au casatorit . cei doi au mers pe burta.... dar asta nu mai conteaza acuma. 

mado, ai mai invatat o lectie, lasa toate in urma si mergi inainte. suna cliseu, dar e un adevar pana la urma. 

 

 

cred ca v.am spus, copila mea si-a gasit un job ptr vara asta, dar se pare ca va avea contract ptr 6 luni. vom vedea ce va fi, ea e super incantata.  [il]

 

mos G a sunat-o pe mama ieri, era super fericit, si pe un ton sarcastic (cred eu) ia spus sa stea cu ochi pe stirile de la CNN.  [fri] parinti astia.... 

 

aschi, sanatate bebelinei. 

 

 

elyda, spor la treburi, nici nu vreau sa ma gandesc ce-i pe capul tau. 

 

 

cu muzica galagioasa si la cei mai inalti decibeli.... asta este peste tot. anul trecut in Kroatia am ascultat tot repertoriul nemtesc, italian si kroat. barbatul a fost peste tot, pana si la directorul hotelului cu muzica.... degeaba. e o moda care se vinde f bine, exista oameni care danseaza si beau pana noaptea tarziu, de restul care vor sa doarma sau sa aiba liniste.... pot sa plece linistiti in alta parte.  [alcool]

 

 

 

in alta ordine de idei, am stagnat cu slabitul, am si mancat diverse chestii in ultimile doua saptamani. mi-am propus ca pana la sfarsitul anului sa mai dau jos 6 kg.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata de la marile lacuri!

 

kari, ma bucur ca ti se portiveste atat de bine noul mod de alimentatie!

 

si ma bucur si sa aud ca familia vivianei s-a reintregit.

 

Jumatatea mica a familie noastre a plecat in daycamp. Mountain biking, hiking, escalada pe perete, trasee de sfori, tras cu arcul, inot, plaja, canoe. Fericiti amandoi de nu mai puteau, de dimi la plecare.

 

si tema speciala pentru serie:

 

Jr. CSI:  Investigate, decode and solve.  Campers will learn about DNA, finger printing and use their finely tuned analysis skills to solve the Y mystery of the week.
 

 

 

azi am zi libera, e sarbatoare legAla si voi merge cu mama la cumparaturi. Si vreau sa ajung la sala, we site scrie ca isi tin orele, chiar daca e zi libera. De fapt, e o zi libera ciudata, nu toata lumea o are. Angajatii din sectorul public provincial si municipal si unele companii private.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot vorbiti de kilograme, din fericire am reusit sa-mi temperez elanul din primele luni, dupa cele 7kg puse in cateva saptamani, in ultima luna am mai luat doar 1kg. Ceea ce e decent, zic eu.

Daca ma opresc inainte sa ating 80 ar fi super, momentan am doar 74, ceea ce la inaltimea mea, e acceptabil. Nu zic nu, era loc de mai bine, daca nu ma indopam in primele luni ca haplea, dar bine ca am reusit sa ma controlez.

 

Ma enerveaza sarcina asta, pot manca absolut orice, dulce, acru, sarat, nu conteaza. Pai in conditiile astea, cum sa-mi tin greutatea sub control?! Inainte mai aveam anumite lucruri care-mi displaceau, aveam zile cand nu-mi placea nimic sa mananc....acum ....nicio sansa! Deja m-am imprietenit cu tipa de la fast-foodul descoperit acum cateva saptamani, azi m-am servit cu o salata care nici macar nu era in meniu, doar pentru ca mi-era pofta de ceva acru, s-a dus in spate si mi-a preparat o salata de varza murata!!

 

Apropos, tot cautand preturi despre nasterea la particular, am gasit cea mai scumpa nastere posibila la noi. Chit ca nu m-am prins de ce costa atat de mult, ca singura chestie mai speciala la ea e rezerva VIP. Va dau voie sa ghiciti pretul [:D], oricum depaseste orice imaginatie!!! Si vorbim de o nastere naturala! Ma rog, nasterea naturala costa la fel de mault ca o cezariana VIP, dar nici daca ar naste in locul meu, tot nu cred ca se justifica banii!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...