Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

Buna seara,

Sunt atat de obosita ca nici nu mai vad sa scriu.

Al meu barbat mai are inca dureri, tine gheata si merge zilnic la pansat, nu are voie sa conduca 2 saptamani.  Am vorbit si eu azi cu dr. sa aflu regimul exact ca ieri vroia amandine si salata de vinete.

 

Na, ca as mai avea multe de spus da' vad dublu  la ora asta si nu ma mai ajuta nici degetele nici circumvolutiunile.

 

Ica ce face?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ehe...William si acum mai 'croseteaza" la bratzari...are setul de cateva luni bune si tot nu s-a plicctisit. mai vin si alti baieti tot cu setul  loc si croseteaza in grup.

sotul meu isi roteste ochi cand ii vede...zicea in gluma ca mai bine sa-i dam andrele sa faca fulare...ceva ami folositor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, si Ana mea (8 ani) are fel si fel de miorlaieli din astea fara motiv. De aici izbucnesc mereu "certuri" intre mine si ea. Cred ca motivul este de fapt ca ea trebuie sa faca lectii inclusiv in vacanta (cat timp a fost plecata, adica vreo luna din o luna jumate, nu a facut nimic), iar acum zau ca nu suport sa o vad cum sta cu gura aproape cascata la Disney Ch. sau la nu stiu ce clipuri Minecraft pe Youtube. Merge la inot si la tenis, o sa mearga si la ateliere de creatie, dar tot ii ramane prea mult timp pentru "alea" de mai sus.

Asa ca eu nu cred ca William e pedepsit pe nedrept, culoarea tricoului poate sa o aleaga la tricourile personale, vacanta nu poti tu sa o faci mai mare si tot asa.

Aqai, e fain acolo la daycamp, cred ca si mandrei mele i-ar placea.

Mai era ceva, da' zau ca nu ma ajuta mintea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle,

e cred ca al 4 lea dentist, pot sai schimb e ok cu asigurarea, problema ca......e mai greu de gasit unul care sa-mi placa [:)]

 a mea vad ca nu a avut faze cu vaicareli am scapat dar stiu sigur vin altele [pk] in schimb am avut probleme cu BFF [:)]  mai e de groaza cata intriga intre fetite aici [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi ncontinuam pedeapsa, e f greu iar  William pe undde poate, incearca to bend the rules si treb sa fiu f atenta la tot ce spun si fac.

 

continua cu minciunile, e ceva de groaza, sapt trecuta iar m-a mintit (am aflat de asta ieri).

cu basketbalul pare mai resemna.

accum eu as putea solicita sa fiie trecut la o alta echipa, ddesigur ca motivul e de tot risul...dar m-am hotarit sa nu o fac. Dumenzeeu incearca sa ii dea o lectie, sa aprecieze ce primeste si sa-I se foccalizeze pe joc nu pe culoare tricoului. 

 

 

Michelle, doar un accent pe ce zici tu aici: William se apropie de virsta la care n-o sa mai poti tu sa iei decizii pentru el. Am vazut copii care s-au demotivat pe motive la fel de stupide (including fiu-meu, care a vazut el par pe jos la dus si n-a mai vrut la inot vreo doi ani, pe la 10 ani era asta, indiferent ce i-am spus eu) si ii vad pe fiu-meu si pe prieteniii lui zilnic, au crescut sub ochii mei, am reputatie de mama "cool" si ma trezesc cu tot felul de istorii care imi dau o idee tare buna despre cum gindesc si ce ii motiveaza.

Poate ar fi mai rewarding pentru William, poate ar juca cu mai multa pasiune daca tricoul ala n-ar fi verde. Stiu ca pare complet infantil, cu ochi de adult noi stim exact de ce e bine sa mearga la sport, indiferent de culoarea tricoului, dar pentru ei e teribil de important. 

 

Simonna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata....si o cafea mare neagra si tare.Am racit..ma doare gatul si sunt ragusita.

 

Nu mai mergem la munte weekendul asta ci dupa ziua Evei.In principiu.E din scurt si am treaba weekendu` asta.

 

Referitor la persoanele alea doua....deja m-am linistit si nu ma mai intereseaza.Nu o sa uit dar asta e.

Soarta si destinul.nemilos. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...