Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

M-a pus pe ganduri dezbaterea aceasta.

In calitate de mama, m-am intrebat cum mi-ar fi daca ai mei copii, intr-un moment important al vietii lor, ar alege sa nu le fiu alaturi.

 

E mai important pt mine cum se simt ei, cum aleg ei...decat cum m-as simti eu.

 

Dar cu siguranta ar fi dureros, iar durerea pe care as resimti-o ar fi in primul rand vis a vis de MINE. Si de raspunsul la intrebarea... ce am facut, sau nu am facut,  EU, ca mama, de s-a ajuns la situatia aceasta!?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A, nu, nu e vorba ca ai facut tu ceva, ca ai gresit si ai fost exclusa...e vorba ca asa le-a placut lor. Da, daca cheama toate neamurile si pe tine nu, atunci poti avea o problema. Dar daca isi ia mandra si martori le sunt portarul si jandarmul...inseamna ca asa si-au dorit sa faca, nu sa excluda pe cineva.

E o diferenta.

Dragii mei...va trebui sa intelegem ca momentele alea sunt ale lor...nu ale noastre.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

absolut nimic nu s-a intamplat, relatii normale spre excelent. Doar ca asa am decis, simtit impreuna. Si absolut nimeni nu s-a suparat.

La aeroport, dupa check in, sunam parintii , ca de obicei , inainte de imbarcare. Mamei ii zic ca plecam acum ( stia de asta) in Barcelona, in saptamana de miere. Mama "hihihiiiii, da mama, in saptamana de miere, lasa ca-i bine", eu inca o data, accentuez. Mi-l da pe tata la telefon, ii zic la fel, ii pup de ramas bun . Dupa 3-4 secunde de pauza " felicitari, sa fiti fericiti".... si asta a fost. Asta s-a petrecut cu ambele perechi de parinti.

 

ei....n-au facut absolut nimic , doar ca asa am decis noi. Si ne-au respectat decizia, nici cel mai mic repros nu l-am primit vreodata.

 

 

Aiai cu Adi la 2 luni in scoica v-am zis-o ? Hai ca azi am chef de povestit, nu prea merge nimic la job si profit cu o pauza de socializare [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...