Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da... am scapat si eu in cele din urma.

Am avut cateva complicatii , fapt care explica absenta mea atatea zile dar acum totul e mai mult decat perfect..

 

Va multumesc pentru ganduri, mesaje primite si tot tacamul.

 

Mi-a fost cel mai tare dor de voi pinguinilor  [pup]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello ghetar!

 

La noi totul e bine in continuare cu ai mei, ieri am mers la oraselul ala al meu preferat, Howth, cu leii de mare, am vazut si leii, am mancat si fish and chips, si chowder, i-am dus si la muzeul radioului, dar.. nu ii impresioneaza nimic. [:-@]  Nu zic sa pice in fund si sa sara in apa sa se pozeze cu leu' de mare, dar nici asa ca mama lui Gru din Despicable Me...

Adica asta:

 

Ma rog, noi mergem ca sa ne clatim noi ochii, si sa scoatem copiii la altfel de aer, ca oricum stau toata ziua afara chiar si cand ploua.

 

In alta ordine de idei, am primit diagnostic de la GP de astm bronsic - am primit si inhalator din ala. Aveam un whezze in piept de ceva vreme, dupa o raceala, dar care aparea aleatoriu. Eu i-am spus ca in special daca nu chiar exclusiv cand apasa atmosfera, inainte de o ploaie, dar mi-a vanturat ideea cu mana de parca as fi zis ceva complet irelevant... Partea comica e ca eu imi scoteam certificat de "astm bronsic mixt" ca sa fug de inot, la scoala - acum ca il am scris pe bune pe foaia de sub nas, parca imi da fiori pe sira spinarii...

 

Revin 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...