Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

Soro, nu uita ca lucrez cu cifre ...orice socoteala mi-ai fi dat, rezultatul iesea spre multumirea mea :))

 

Vad ca nimeni nu a sesizat ca copiii mei au in brate niste jucarii. Alex un animal de plush si Flavia o are pe Lulutza, papusica cu care doarme. In ruxacul roz, Lulutza are haine de schimb, perie de par si niste agrafe, desi e chiala ...Au 10 si 9 ani si inca le plac jucariile de genul asta. Si ma bucura ...

Am observat si eu jucariile lor, insa mi s-au parut asa de normale, in sfera normalului, incat nu le-am acordat atentie sporita, le-am vazut "parte integranta" :)

Si fetele mele au plusuri dragi, bine ele sunt ceva mai mici, dar au si se joaca cu ele..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ica, felicitari!!!!! Inalt copil mai ai :)))))

Buflea, frumosi copiii tai, seamana leit cu cei ai unui dr de aici, norocul tau ca o stiu pe nevasta-sa, altfel spuneam ca esti undercover :))))

Spune-mi te rog ca doctorul asta e un mascul in flacari, carnea tare, muschiul incordat, abdomenul in pachete de cate 6, putin barbos, parul dat pe spate, brunet bronzat cu ochi albastrii, 19 inch - 7 numere ...

(si nu ii arata nevestei mesajul asta) ...ranjet.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, La multi ani frumosi! Sa bucuri in jurul tau cum ai facut-o si pana acum, sa fii fericita si iubita!  [flo2]

Arati super, buna si.. buna! Vorba Corinei, trebuia sa pui poza "before" - fix la asta m-am gandit si eu cand am vazut poza.

 

Buflea, bine au ajuns copiii, sunt scumpi foc! Mi se pare mie sau Alexul din poza doesn't match the description? Pare bland si moale, ca tiza noastra Flaviuta  [il]

Si sa-ti traiasca terasa & florile!

 

Aqai, iar ma intelegi! Doar ca nu cred ca la mama mea e un fel de 'rasplata' a faptului ca am plecat, ci mai degraba ca nu am plecat in Vegas, Paris, NY sau Venetia. Are ea un stil madame-bovary-stic de a suspina dupa glorie si orase glamour si o versiune romantata a strainatatii. Iar Irlanda cred ca e ultimul loc de glam-chic de pe planeta, urmat indeaproape in top de Patrautii-din-Deal. Fish'n'chips nu e oysterul de la terasa pariziana si monumentul neolitic de 6000 de ani nu e Versailles - asa ca nu se pune, nu exista, hmm - next!

Iar eu am obosit, pentru ca eram asa, agitato-disperat sa pun pe tava si aia, si ailalta, si uite - un pescarus gigantic cu ceva in cioc, uite s-au intors pescarii din larg, uite de aici de vede turla manastirii din 800 BC. Pff! Flit!  [:-)))]

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in sfirsit vesti de la Ica! gata ai scapat!

Ica sa-ti traiasca flacaul si sa va bucurati din plin de el, sa-i dea Dumnezeu sanatate si o drum usor iar tu sa inveti din greselile noastre...

william a avut exact aceleasi dimensiuni....dar cu epidural a fost totul ca o briza. sotul afost cel mai stresat ca nu-i venea sa creada ca , chiar nu am dureri. cand a fost sa-i taie buricul doar ca nu a lesinat...de groaza si emotii... toate la un loc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Aqai, iar ma intelegi! Doar ca nu cred ca la mama mea e un fel de 'rasplata' a faptului ca am plecat, ci mai degraba ca nu am plecat in Vegas, Paris, NY sau Venetia. Are ea un stil madame-bovary-stic de a suspina dupa glorie si orase glamour si o versiune romantata a strainatatii. Iar Irlanda cred ca e ultimul loc de glam-chic de pe planeta, urmat indeaproape in top de Patrautii-din-Deal. Fish'n'chips nu e oysterul de la terasa pariziana si monumentul neolitic de 6000 de ani nu e Versailles - asa ca nu se pune, nu exista, hmm - next!

Iar eu am obosit, pentru ca eram asa, agitato-disperat sa pun pe tava si aia, si ailalta, si uite - un pescarus gigantic cu ceva in cioc, uite s-au intors pescarii din larg, uite de aici de vede turla manastirii din 800 BC. Pff! Flit!  [:-)))]

 

 

alta marie, aceeasi palarie :) dar stai bine de tot la capitolul haz de necaz, bestiala descrierea ta! :) [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ica, felicitări, să fiți sănătoși cu toții!

 

Kari, La mulți ani, tânără doamnă! [s] [s]

 

Că vorbeați de prieteni, am constatat că nu mai am nici un cel mai bun prieten / cea mai bună prietenă. Bine, cel mai bun prieten îmi e iubitul meu, cu el vorbesc vrute și nevrute, dar alți prieteni nu, i-am pierdut pe toți. Dezamăgiri mai mici sau mai mari de-a lungul timpului. Plus faptul că eu sunt pe drumuri mult.

 

Sănătate la bolnăviori, să vă faceți bine.

 

Și celor care sunt în vacanță să le priască.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea , frumoase pozele

 

Copii in norme si ai mei la fel.

Si pt ca d e mare Fan glubschi cu ochii aia mari si are vreo 5 pe care ii tine dupa El peste tot, inclusiv la scoala, R s - a plans ca El nu are.

Asa ca azi le- am luat altii, Glubschi :). Io iar in aeroport :) retur

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...