Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

incerc si eu sa pun foto dar nu reusesc, mai lucrez sau mai am de invatat,

 

Kari,   foarte frumoasa si felicitari inca odata pt kg pierdute,

 

Buflea, ce frumusei sant copii tai, mai ce mult mi-am dorit si eu sa mai am inca unul dar ......nu sa putut ovulele mele au intrat in concediu, si eu regret ca nu am facut cezariana am stat 24 ore in travaliu [batcap] da asta e ...tineretea mama si naivitatea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Kari, azi v-am vazut si eu prima oara, poate ai mai pus poze altadata, dar eu nu le-am vazut.

Viviana, nasoala faza cu varul, dupa ce v-ati aranjat programul ca sa picati pe luna in care se casatorea, putea si el sa va anunute "oameni buni, ne cerem scuze, dar am ales alti nasi, nu va  mai incurcati planurile pt noi", ce D-zeu, e chestie de principiu si minima politete. 

La Mada la fel, nu e vorba neaparat de "te-am ajutat, imi esti datoare vanduta", dar acolo, un ma casatoresc in data de la ora de... 

La Viviana inca mi s-a parut impolitetea un pic mai mare, ca i-a si incurcat pe oameni, si si-au adaptat programul dupa nunta lor...

 

Cu nasterea... eu am nascut natural, deci nu ca o doamna.... oi fi eu mai de la tara, asa... [:-)))] , n-am fatza de doamna... Basca n-am avut nici epidurala la nici una din ele, am avut mereu trusa la mine, pregatita, de ambele dati, dar n-a fost sa fie. Pana la urma am oferit-o unei persoane de aici de pe DC. Prima data a fost cu moasa aia nebuna de mi-a facut zile fripte si m-am cam chinuit cu travaliul ala lung si dureros spre final, iar a doua oara am nascut atat de repede, incat nu a mai fost cazul...

De ambele dati m-am recuperat bine, am putut alapta, lohiile au fost normale, n-am avut nimic,..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle,

Michellino, esti acolo, chiar daca nu in camera cu el ...
Tu crezi ca maica-mea care trebuia sa aibe grija de o grupa de copii in tabara, era mereu cu mine ? Dar era acolo ...sigur ca era bine ca era acolo, dar nu si pentru distractia mea.

Tu l-ai lasat vreodata pe Will 10 ore singur, intr-o activitate organizata ? Nici in excursie cu scoala nu l-ai lasat ...si cat a vrut saracul.

In fine, ma scuzi ...tu faci cum crezi, dar ia in considerare si un experiment de genul asta. Plateste 1 sapt un camp, unde sa plece la 9 si sa se intoarca la 4 ...un camp unde nu trebuie sa invete ca la scoala, ci numai sa se joace, fara tine in camera alaturata ...

si eu is de aceeasi parere aici, trebuie sai dai putin spatiu, sa se manifeste si el sa invete pe cont propiu nu numai din sfaturile tale, are nevoie sa fie si el independent putin [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce de copii frumosi si fericiti pe aici.Parinti frumosi"fabrica"copii frumosi.Logic.:))

 

Buflea, au copiii aia ai tai niste ochi! De la cine i-au mostenit?

 

 

Celor care sunt in concediu, le doresc sa se distreze si sa se relaxeze.

 

Bolnaviorilor le doresc sa se însănătoșească repede ca furnicile asteapta.:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...