Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

Oh nu, crede-ma, nu ma dau pelican, sunt pinguin nu randunica  [:-)))]

Momentan port sutiene de la Decathlon si magazine de sport, sa nu ma imprastii pe caldaram, ca atractia gravitationala nu iarta pe nimeni...

Cred ca mi-am pus prea mult baza in faptul ca am un organism invincibil, un metabolism beton si corpul meu o sa reziste la orice arzand singur calorii si reglandu-si singur hormonii. Si uite ca dupa a doua sarcina..Ciuciu! Nu isi mai revin, io nu-mi mai revin, am urmat vreo 5 diete, am fost vegan 4 luni, am facut un program de dieta + ridicat de greutati, si nimic.  [fri] Stiu ca cica nu se poate sa nu fie nimic, si ca probabil ceva n-am facut cum trebuie, dar nici examene hormonale nu am facut sa vad daca am ceva la tiroida. Pana una alta am astm, bun si ala. Pacat ca nu slabeste, ce sa zic!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Auzi, Mada, ce zice Trip Advisor.

8 locuri patrimoniu UNESCO - manastirile de lemn (Budesti, Surdesti, etc), excursie in muntii Rodnei declarat rezerva a biosferei, plimbare cu mocanita din Viseul de Sus, cimitirul vesel de la Sapanta.

De toate pentru toti, si mici si mari. Acum zic si eu ce am googalit, or mai fi, sfaturi de la connaisseurs...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Cu permisiunea voastra... zic si eu prezent in clubul Rufus - Xio - Aqai.

 

 

Iete-te...am ajuns si in club.

Nu stiu daca e asa...la kilele mele am niste tzitze foarte bine...conturate [:)]

Nu ma pricep la marimi, dar cu siguranta nu-s de neglijat.

Si nu le mai asemuiti cu bubele, maslinele, ciresele sau portocalele...se stie ca sunt doar trei tipuri: mere, pere si bretele.

Atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moaaa, Mickyy, ce burtosica ai!  [il]  Sa fie intr-un ceas bun!  [flo2]

 

Apropo de burti, si eu am nascut ca la tara, nicidecum ca o doamna, dar mi-au placut ambele (una cu si una fara epidurala), si nici n-as fi vrut sa fiu doamna. Dar si la tara si la doamne, in timpul nasterii nu se vede nimic din partea nascatoarei, decat daca are o curiozitate sa-si puna oglinda sau sa roage pe cineva sa filmeze. Si in ambele cazuri doare si sunt recuperari pe urma, dar ata ete, asta e procedeul, nimeni nu scapa  [:)]

Daca as avea inca unul, desi ma indoiesc foarte tare, tot la tara as vrea sa fiu, dar cu epidurala, ca prin urechile acului, smooth and nice.

 

Si nu le mai asemuiti cu bubele, maslinele, ciresele sau portocalele...se stie ca sunt doar trei tipuri: mere, pere si bretele.

 

 

Vai, Rufus, no comment cu bretelele. [:-)))] N-o stiam, dar mi-am inceput bine ziua! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata ghetar, in sfasit m-am adunat de pe drumuri si astept sa-mi vina copilul din tabara.

 

Mai intai de toate, la multi ani Kari! Din pacate am ratat pozele puse de tine :( si tare imi doream sa te vad. Oricum, iti doresc multa sanatate, fericire si sa ramai la fel de minunata cum esti acum <3.

 

Felicitari Ica pentru nasterea baietelului, sa creasca mare, sanatos si fericit!

 

Ca vorbim de lasat copiii singuri: eu sunt pro lasati singuri, descurcat singuri cat mai devreme, atata timp cat sunt in siguranta. Am fost destul de mirata sa aud, acum cu tabara asta, cati copii mari (peste 9 ani) au plans seara ca vor acasa. La fel de mirata sa aud cati parinti s-au dus fix in aceeasi locatie sa fie alaturi de copii... poate sunt eu loca sa plec peste mari si tari in perioada asta, dar atata timp cat erau mai multe persoane care s-ar fi dus sa o ia daca se intampla ceva, n-am inteles problema. Cica am curaj. oi avea :)) Eu, care-s ingrijitorul nr. 1 in viata Carlei, recunosc ca ma bucur de timpul departe de ea, in care eventual imi pot auzi si eu gandurile in cap.

Oricum, s-a distrat f f tare, iar ieri plangea ca se intoarce asa repede,cred ca puteam s-o las 2 saptamani fara probleme.

Nu ca nu mi-a fost dor de ea, oho, mi-a fost. Cred ca azi o sa o pup vreo 2 ore fara oprire.

 

Cu prietenii... am putini, dar buni. N-am avut niciodata surprize neplacute sau tepe din partea lor, cel mai rau ce s-a intamplat a fost sa ne schimbam mult, atat de mult incat sa nu mai avem ce vorbi si sa nu ne mai potrivim deloc (ma refer la prietenii pe care-i am din scoala generala) dar asta nu ma supara. Recunosc insa ca, de multi ani, cel mai bun prieten al meu e barbati-miu.

 

Mi-am facut damblaua sa vad cu ochii mei Highclere Castle, inclusiv pe Lady Carnavon, a fost super-super si mai tarziu dupa ce pup copilul o sa editez cateva poze sa le pun aici.

Intre timp ma pregatesc psihic sa spal niste munti de rufe :) si sa gatesc, ca atata plangere a avut fi-mea, ca nu-i mancarea ca acasa.

 

Apropo de sani, fara sa-i am foarte mari, doar prea mari pentru inaltimea mea :( si eu visez sa-mi fac reductie, cand oi gasi un chirurg sa ma asigure ca nu-mi face cicatrici urate. Am probat acum niste costume de baie, tare mi-ar placea sa pot purta ceva fara bretele dar... nu se poate.

 

Va las sa fac niste snitele. Kisses

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...