Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

cred ca ica si sotul isi zic acum f conffidentzi: 'uite draga ce usor e sa cresti un copil, doar maninc si doarme...ce linistit e!' hi, hi...stai sa vezi...astea sunt chiar exceptii!

 noi nu am mai pus geana pe geana noaptea de pe la 2 sapt pana la 8 luni....

 

icca tu il infasii?

Deocamdata chiar nu ni s-a parut greu.. bebe se trezeste de 2 ori pe noapte sa manance apoi adoarme la loc.. am auzit ca de pe la 2 saptamani apar colicii si e foarte greu.

 

Nu michelle... eu il imbrac cu hainute. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata chiar nu ni s-a parut greu.. bebe se trezeste de 2 ori pe noapte sa manance apoi adoarme la loc.. am auzit ca de pe la 2 saptamani apar colicii si e foarte greu.

 

Nu michelle... eu il imbrac cu hainute. 

Poate, daca te hranesti corespunzator fara papica ce poate provoca colicii scapa de ei.

Fii-mea nu prea a avut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o sa incercam sa ii ocolim cumva pentru ca nu ne dorim nopti nedormite si plansete neintrerupte..

 

mickyy in legatura cu nasterea la sanovil bistrita( am vazut ca ai scris undeva tare in urma) , acelea sunt preturile reale iar clinica are o reputatie foarte buna... daca nu ma insel chiar anda08 va naste acolo .

 

eumada eu cred ca e cazul sa fii optimista.. se vede diferenta clar intre poze iar rezultatul e unul foarte foarte bun. Continua cu  miscarea dar cu bucurie [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...