Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

Mai eu nu stiu sigur.Cate vreme mama stie si m-a ajutat nu avea sens sa-mi incarc eu capul.Stiu doar ca le-am luat...firma nu o mai stiu  Glaxo..parca?am dat 16 milioane pe toate si le-am facut exact cand a trebuit..nu ala de doua luni la 7 ca altii...n-am asteptat doar pentru ca alea ar fi fot gratis.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai, adica nu a mai mers in tabara...? Nu imi zice ca nu l-au mai primit!!!!

 

 

pai l-am suspendat eu mai bine decat sa-l suspende ei. ce sens avea sa-l trimit si azi si la sfarsitul zilei sa primesc suspendare si un raport cat casa? tre' sa-mi protejez si eu nervii cumva  [smulgpar]

 

el stie ca e suspendat din cauza comportamentului.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata,

 

Nimic special ...inchid luna.

 

Zenit, frumos mesaj ...eu am simtit ca pe undeva, prin vorbele alea mi te adresai si mie.

 

Aminna, unde se tine Folk You anul viitor ? Tot in Vama ? Poti sa faci rezervari cu 1 an inainte ? G zicea ca in Vama se tinea Stuf-stock, dar n-am inteles daca e acelasi festival sau altul.

 

Migaela-Suedia, astept si eu relatarea din Disney ...noi nu am fost niciodata acolo si trebuie, trebuie neaparat sa mergem. Eu vreau sa stiu la ce hotel ati stat ...

 

Mada, mda, ai slabit Soro ...dar sincer, nu cred ca o sa fii trestie niciodata. Nu ai conformatie de trestie.

 

Ziki, tu Soro, la cei 28 ai tai, te plangi ca nu mai slabesti ? Sa vezi la 45 cand nu mai stii ce sa faci sa nu te ingrasi.

 

Ah, am fost la doctor si mi-a dat trimitere la analize ...tb sa ma duc la laborator sa imi ia sange, sa imi verific hormonii si tiroida.

 

Ica, oare din cauza tineretii, viata pare asa de usoara la tine ? Pai sa vezi cum eram eu dupa ce l-am nascut pe primul ...intr-o balta de lacrimi. Bine, si Alex a avut grija din primul moment sa ne arate la ce ne inhamam. Imi aduc aminte ca plangeam ca mi se parea ca nu mai am scapare ci numai griji - colici, boli, dinti, bagat in gura, mers, cazaturi ...de fapt nu eram departe de adevar, doar ca in timp inveti sa te bucuri de ritmul asta.

 

Intrebare: A aparut si in Romania febra Rainbow Loom ? Ca parca zicea Elvetia ceva ....la noi s-a fasait. Am o cutie intreaga de elastice din alea acasa ...poate le dau cuiva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...