Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu inainte de sarcina avra sani atat de mici ca nici sutien pt marimea mea nu gaseam [:)]  acum si eu ma minunez au ramas mari de la sarcina port 36C , sincer nu is obisnuita nici acum sa am asa de mari si daca ar fi dupa mine as face reducere da barbatul nu ma lasa [:)]  deci inca dezbat cam ce sa fac

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe aceasta cale, o rog fe fe fe fromos pe doamna Roxana sa imi spuna sigur:)) ca raceala fe fe mucioasa de care sufera moi este (asa cum pe buna dreptate a ghicit Rufus):)):)) din cauza de virus nesimtit care nu a avut ce face si m-a atacat pe mine si nu din cauza ca moi m-am babit si racesc pentru ca se face curent cand dau pagina la carte.:)):)):))

Doamna Roxana, va rog eu frumos sa nu ma lasati prada depresiei crezand ca sunt o baba mucioasa când de fapt eu sunt un tanar vlastar atacat de virusul care a pus ochii pe mine ca un nesimtit!:)):))

 

 

 

 

Raceala o fi ea de unde o fi, oi fi luat-o eu de vreun Virus (blink), pana la urma trece.Da' al meu barbat cica isi face griji ca sigur am ceva la cap si el e sigur ca va fi din ce in ce mai rau!:)):)):))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, la noi e in toi :)

 

Aqai, pe amandoi i- a suspendat? Sau Nr 1?

Care - i motivu?

 

 

number 1 doar... ca nu asculta, pocneste copii cu prosopul , a impins un copil la playgroud, a dat cu spray de tantzari dupa copii... si cand instructorii ii spun sa vina sa stea langa ei el refuza si pleaca si-si vede de ale lui..

 

din astea, de-ale lui. usual stuff. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asstazi ma duc la dentist cu William. mi-e groaza va spunde la inceput. are o carie laterala la primul molar (2-lea dupa canin).

mi-e sa nu-mi spuna ca e iar de scos nervul pus coronita metalica.

 aud meru de dentist escroci care zic , ca au copiii carii si de fapt nu au de loc....asta ccu atit maimult ca e vizibila...mi-e sa nu exagereze cu tratamentul.

 

ma rog la Dumnezeu sa il dea pe mini bune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aqai, imi pare rau. cate zilee o sa-l tzi cu tine?

 

la noi pedepasa face minuni.si deocamdata tzine mai mult de 3 zile. e cel mai dulce si atent baiat. ieri am ramas blocata , cand am venit din parc mi-a spus" multumesc mami  pt ziua super care am avut-o chiar daca nu merit!"...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai ...ma enervati. Cum adica de la doua bube sa iti creasca tzitzele de C ?

Eu nici macar aici nu am avut noroc ...tzitzele mi-au ramas de B, bretele B ca sa fie clar, si mi se odihnesc relaxate pe burta de DD ...

 

Eh, la burta cat purtati ?

 

Elydo, eu ti-am spus sa te aliniezi la tehnologia sec 21, sa citesti pe Kindle, ca sa nu mai faci curent cand dai pagina. Nu-i asculti pe cei mai batrani, stai si sterge-ti nasul ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, sa ma dau mare ...

 

Maine ma duc sa vad filmul "Boyhood" . Este un film filmat pe parcursul a 12 ani, cu un script vazut prin ochii unui copil timp de 12 ani, cu aceeasi actori care cresc / imbatranesc in cei 12 ani.

 

Are rating pe imdb 9/10 ...si este limited release ...nu stiu de ce.

 

Va spun eu daca mi-a placut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...