Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ziua buna

 

 

multumesc tuturor ptr urari. apreciez tot ce vine de la voi.  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

 

 

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

 

in alta ordine de idei, copii mei au inebunit. in sens bun..... au facut curatenie si ordine, acuma se ocupa de confectionarea unor decoratiuni.  [fri] astai precis au luat ceva.... copii mei nu fac asa ceva, ii vreau inapoi pe aia obraznici, care nu fac nimik, au mereu ceva de comentat.....  [il]

 

 

mado, scurt si la obiect cu tine. ai reusit sa slabesti f frumos si bine. daca esti nemultumita si te citesc mereu ca te doare ba una ba alta, ba te simti obosita, epuizata..... etcetera. te sfatuiesc sa mergi la nutritionist si sa te lasi sfatuita. nu costa o avere, precis. macar daca tot duci o lupta sa duci una dreapta. 

 

cuscra, sanatate. tu si fiica'mea, doua babe.  [clo]

 

 

aqai, eu cred ca ai luat o deczie buna, sa nu-l mai lasi daca tot urma sa vina o reclamare. 

 

 

am vazut burta lui mickyy  [il]  ai grija de tine si de bebe. 

 

 

ica, ti-au spus bine bunicile  [il]  ia-o incet o sa vina si vremea cand vei slabi. 

 

 

nu mai stiu ce vroiam sa spun.... am vazut ca zenit a scris ca s-a plimbat in Romania si Europa. frumos.... dintr-o vacanta sa iei doar cei frumos. 

a, si doamna mihaela din suedia vine acasa. zbor lin si fara probleme. 

 

Frau karula e pe plaiuri romanesti, precis a dat iama in bunatati romanesti. 

 

buflea, cum de te-ai dus la medic? esti bine? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu inainte de sarcina avra sani atat de mici ca nici sutien pt marimea mea nu gaseam [:)]  acum si eu ma minunez au ramas mari de la sarcina port 36C , sincer nu is obisnuita nici acum sa am asa de mari si daca ar fi dupa mine as face reducere da barbatul nu ma lasa [:)]  deci inca dezbat cam ce sa fac

 

 

bella, voi aveti un doberman? super poza si adolescenta ta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aqai, imi pare rau. cate zilee o sa-l tzi cu tine?

 

la noi pedepasa face minuni.si deocamdata tzine mai mult de 3 zile. e cel mai dulce si atent baiat. ieri am ramas blocata , cand am venit din parc mi-a spus" multumesc mami  pt ziua super care am avut-o chiar daca nu merit!"...

 

 

ma duc diseara sa vorbesc cu tabara iar... daca sunt de acord sa mi-l ia maine dar sa sune la primul incident sa vin sa il iau acasa, atunci il las sa mearga. daca nu isi iau angajamentul ca ma suna, il tin si maine la munca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu sigur, dar inca savurez momentul. [:-)))]

 

 

michelle, sincer pe mine m-ar durea. e tare greu sa fii in pielea lor si sa simti ca nu meriti... 

 

ma doare si de al meu, cu toate traznaile pe care le face, daraminte de will, care nu face din astea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Aminna, unde se tine Folk You anul viitor ? Tot in Vama ? Poti sa faci rezervari cu 1 an inainte ? G zicea ca in Vama se tinea Stuf-stock, dar n-am inteles daca e acelasi festival sau altul.

 

 

tot in Vama.

 

Stuff Stock-ul e alt festival, si sincer nu stiu unde si cand se tine, ca nu-i genul meu. eu cu folk-ul si-atat [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...