Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

Rufus

Auzi Bella, dar daca nu merge la crosscountry (ce-i ala?) ce se intampla?

Cine a hotarat sa se duca? Ca banuiesc ca nu ea...

 ba ea a insistat ca vrea sa mearga nu eu am impis-o, mie imi e deajuns inotul care il face si aici nu ai ce face trebuie sa o duc eu, nus mijloace de transport ,

e alergat de distanta, alearga vreo 3 km

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ica, tu sigur ai 21 de ani si esti la primu BB? asa relax nu am mai intalnit la o proaspata lauza :)

 

Si R al meu e dupa bunicul colegului.

 

---------------

mi-am adus aminte cum a reactionat tatal meu cand i-am spus ca pe BB2 il cheama David: Daaa alt nume mai are ??!!! [fal]  ce nume a asta David [fri]

 

----------------------------

Madalina,

 

un singur lucru iese cu virgula la mine: daca tot zici ca iti era pretena asa buna, cum i-ai facut cunostintza cu o persoana in care nu aveai incredere?!

Adika io nu as prezenta nici macar unei amice un astfel de individ, darmite celei mai bune pretena.

---------------------------------

 

cat despre pretena, sunt bucuroasa ca am pretenii acumulate de-a lungul timpului, care incerc sa le pastrez. Sa nu va zic dar io am pretene facute prin coleg, la ea mergem in bucuresti, ea vine la noi si copii o iubesc, ea a venit la mine in fiecare seara cand eram singura cu R mic bebelus..si cand mergem in ro isi ia 2 zile de concediu si le petrece cu noi. [:)]

 

mai am o pretena de mult, din clasa 1. l-a botezat pe D al meu. cand vin singura cu copii in ro, imi iau bilete sa ajung la 23 in otopeni si vine ea si ne duce direct la ai mei. Copii dorm in spate si noi palavragim, tot drumul vb la telefon saptamanal si stiu ca meritul nu e al meu ci al ei ca reuseste sa treaca peste nervii mei cand sunt nervoasa si nu am sac de box la indemana. [smulgpar]

Ea imi pune cascaval, leustean si bors, dulceata la Atlassib si io ii trimit retur unt, foietaj [alcool]  etc etc [batcap]

Fratii mi o iubesc, chiar si sormea care e nitel geloasa, a trecut de hop, si ii zic: sor-ta.

colegii nostri se inteleg de minune dar si cei 2+3 copii.

si ea si io suntem mezine in familii cu multi copii. si mama ei avea mare incredere in mine, ma duceam si o luam la disco, fara mine nu o lasa [alcool]

 

 

Am o hartie ca daca e sa mor si io si colegul, ea sa imi creasca copii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, nici o femeie nu o sa faca asa cum faci tu :). Incearca sa gasesti una care sa se apropie cat mai mult.

 

Coca,  nici io nu ajung la nivelul sor-mei si pretenii mele. Astea sunt Speedy.

mai o o mamica, fiica ei este in clasa cu juniorul meu, si mi-a zis ca a facut in spania curatenie la niste nemtii, ma rog asa si-au inchiriat casa la mine in sat, nu am intrebat-o si mai am o romanca printr-o amica..dar sa imi fie rusine..nu aduc romani in casa..parca Strumpfi isi aduse una si ii facuse paru maciuca.

 

Tre sa ma decid, pana la 20.08 cand tre sa ii informez pe aia de la personal ca nu ma intorc in 40 de ore, cand imi expira parttime de 30. asa ca mi-ar fi fost mai usor sa iau 35 de ore si sa imi faca cineva saptamanl curatenie, pt ca nu se merita.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus

 ba ea a insistat ca vrea sa mearga nu eu am impis-o, mie imi e deajuns inotul care il face si aici nu ai ce face trebuie sa o duc eu, nus mijloace de transport ,

e alergat de distanta, alearga vreo 3 km

 

De acord ca trebuie s-o duci tu...dar nu trebuie sa tragi de ea.

Eu imi aduc aminde de ce povestea Buflea ca Alex se scula cu noaptea-n cap sa nu intarzie la game...

Deci daca vrea sa mearga cu adevarat, la ora x plecati. Nu e gata...asta e...mai ai si tu si alta  treaba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Aveam un blog care-l citeam cu drag, de politica, evident (politeia); azi am intrat pe el dupa multe luni de pauza, sa vad ce comenteaza lumea legat de process, si descoper cu stupoare ca fondatorul blogului a decedat acum 3 luni :((. Blogul exista in continuare, dus mai departe de altii, dar am asa un gol in stomac de la asta, imi era asa de drag omul ala, cu analizele lui politice, un fost medic, care s-a stins fulgerator, ziua posta pe blog, noaptea il lua salvarea si la doua zile dupa deja nu se mai putea face nimic. Si avea doar 57 de ani!

 

cunosc cazul, sora mea cea mare activeaza de multi ani pe politeia, au fost cu totii socati de eveniment. Teophyle a fost foarte apreciat in blogosfera .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi am crezut ca el s-a schimbat....au trecut sase ani de cand el a ramas singur si cand eu mi-am impins sotul sa reia relatia,cu el...m-a indus in eroare faptul ca parea ca dupa atata suferinta...a ajuns din sef mre un nimeni fara casa,fara servici,stand la 45 de ani in chirie  ....repet dupa atata suferinta si tot eu fiind cea care am iertat...am crezut ca s-a schimbat.Acum vad ca nu,dar am crezut ca chiar s-a schimbat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cunosc cazul, sora mea cea mare activeaza de multi ani pe politeia, au fost cu totii socati de eveniment. Teophyle a fost foarte apreciat in blogosfera .

 

Da, cred, nu era un blog no-name, era destul de cunoscut pentru internauti. El avea de 5 ani blogul, eu il descoperisem cu 2 ani in urma, am si comentat o vreme pe-acolo, doar ca in ultimul an am lasat-o mai moale cu politica.

Iar azi cand am citit un mesaj de-al cuiva de acolo, sa varsam un strop in cinstea lui, am ramas efectiv interzisa, si-am cautat in urma, pe 1 mai posta pe blog, iar pe 3 mai ii aprindeau deja lumanari :((.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...