Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: Drumurile noastre, toate...


Recommended Posts

Fugi de aici ca e foarte frumos ...este rosu ala frumos, nu ala morcov ...mi se pare mai deosebit decat blond, sa ma scuze toate doamnele blonde care citesc asta. Dar blondul a devenit prea comun, 8 persoane din 10 sunt blonde, naturale sau mai putin naturale ...

 

(PS ...eu sunt roshie la cap de vreo 15 ani)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 618
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am terminat de dat cu lavabila.Sunt rupta de oboseala.Bai, ce munca de cacao!Si toate hangaralele din camera sunt pe hol,hainele din sifonier la fel.Mai am de munca câteva zile.

I-am spus Trubadurului ca daca vad o singura urma sau zgârietura pe perete il spanzur de limba.:)):))

 

 

Mai, eu roscata am fost 15 ani si mi-a placut ff mult.E o culoare care ma prindea f bine .Imi place culoarea si maine m-as face la loc daca nu as avea muuuuulte fire de par albe. Se vedea asa urat cand crestea si cativa milimetri si chiar sa ma vopsesc la 2 saptamani nu voiam!

Si mi se spunea ca se si potrivea firii mele.Asa ca m-am facut blonda, acum sunt un blond inchis mai mut saten.Mie nu imi place cum imi sta dar nu am gasit nici o culoare sa simt ca mi se potriveste.Orice nuanta de blond am încercat iese tot un saten, Capul meu nu accepta blondul si pace!:) ¥:))

 

Acum sunt suparata că dupa ce mi-am lasat parul sa creasca luni de zile ,m-am dus sa ma tund "doar sa imi ia din vârfuri cat sa ii dea o forma"si m-a tuns proasta aia de coafeza asa de scurt ca nici sa imi prind parul pe caldura asta nu mai pot!.

Imi venea sa plang cand am vazut cat de scurt este!

 

 

Gata, mi-am varsat naduful!:))

Ma duc peste barbat ca mi-a promis masaj la picioare si acum se face ca ploua!:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viviana, e frumoasa rau fiica'ta. si degaja asa un aer imperial.... imi place tare de ea.  [il]

si o prinde f bine rosu. acuma 'indura' si tu, se va plictisi si va schimba culoarea. 

 

 

 

 

mado, ce bucalata e Eva.  [il] asa ce-as pupao si eu putin pe obrajori....

 

 

rall, o sa-i transmit mosului. 

 

 

cuscra, te-am mirosit bine ca negociezi la usa trubadurului, vad ca ai trecut la actiuni seriose. spor la zugravit.

 

 

aschi,  [flo2]

 

 

 a plouat , s-a mai racorit ca era cam zapusitor afara. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea,


 

Bello, e dextroza e mai buna ca fructoza ? De ce ?

 

Eu tocmai am iesit din cutia de inghetata ...acum imi vine s-o vomit.

 

 

vezi ca au inghetata la Costco si Sam's club sugar free [:)]

 

e mai buna dextroza tocmai ca ficatul nu  mai depune extra efort sa o prelucreze, fructoza trebuie transformata uite incerc sa caut si info stiintifice, dar daca vrei sa slabesti si sa gusti oleaca de dulce dextroza e calea

bine acum doar pt cine vrea sa stie care e chestia cu metabolizarea zaharului  decatre ficat [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pozele le-au facut instructorii si fiecare copil a primit un stick de 8 giga. Tabara a fost 1300 lei si stickul 35. Clatitele mari cu ciocolata (extra masa) 7 lei 2 bucati imense umplute cu ciocolata.

La micul dejun au avut in fiecare zi un platou cu altceva. Portiile mai mult decat generoase. Astia marii mancau si din ce le ramanea alora mici. La pranz in fiecare zi o supa sau o ciorba. Snitele cat capacul de WC si fripturi la fel. Si plenty cartofi prajiti.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai si mierea de albine e naturala dar are indicele glicemic mare deci creste insulina si ficatul si pancreasul muncesc mai mult, mai pt mine termeni medicali ma omoara [:)]

Da, dar stevia nu ridica indicele glicemic.

De asta intrebam, ce are rau? Ca nu stiu (si mie imi place) [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...