Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 20


Recommended Posts

  • Răspunsuri 744
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Din cauza dietei mi-e o foame de mor, dar am rezistat eroic. Toata lumea pe plaja imi face in ciuda-toti sunt cu covrigul, inghetata, frape-ul ... Si alte placeri interzise... Sper sa fiu mulyumita cand ma urc pe cantar acasa...

Aha........ acum inteleg eu de ce te-ai dus la mare........ ca sa intri la apa (nu in apa, LA apa) [soricel]

 

Julia, sa fiu in locul tau stii cum as face? As intra pe usa/poarta zambind larg, as merge tinta la ea (nasa), as cuprinde-o in brate, sau intr-un brat daca esti cu fata, as pupa-o si i-as zice: bine v-am gasit, nasa, cat ma bucur sa va/te vad [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca incep diversificarea cat de curand [fri] ............. de ceva vreme imi pare ca nu se mai satura ziua. Nu i-am facut lp sa vad daca vrea, pentru ca trebuie sa-i mai iau o cutie, ca nu mai am.

Maine, ca tot am drum la Pitesti, cred ca imi fac listuta cu necesarul pentru diversificare si cumpar tot, sa am.

Nu mai spun ca, in afara ca nu prea mai e lapte (sau asa am eu impresia), mi se pare din ce in ce mai pregatita pentru acest moment, Mihai nu era asa, dar ea e cu ochisorii numai dupa farfurii (e drept ca le am si colorate galbene si portocalii :))).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Andrei e pregarit de diversificare

Cand ma vede ca mananc mesteca si el si inghite odata cu mine

Azi dimineata era la mine in brate si eu mancan crenvurste,mi-a apucat mana cu amandoua manutele si a vrut sa duca la gurita

A trebuit sa dau drumul crenvurstiului pe jos ca sa nu guste

mie groaza de diversificare :(((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha........ acum inteleg eu de ce te-ai dus la mare........ ca sa intri la apa (nu in apa, LA apa) [soricel]

 

 

Oricum asa fac. That's my style. Imi place cum gândești

 

 

 

 

Julia, sa fiu in locul tau stii cum as face? As intra pe usa/poarta zambind larg, as merge tinta la ea (nasa), as cuprinde-o in brate, sau intr-un brat daca esti cu fata, as pupa-o si i-as zice: bine v-am gasit, nasa, cat ma bucur sa va/te vad [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...