Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maddutz, foarte frumoase...imi plac mult mai mult decat ce voiai sa alegi prima data (dar nu avea sens sa iti zic, ca pareai hotarata si nah...fiecare cu gusturile lui),,,sunt sigura ca au costat bine, la cat de frumoase sunt...si se potrivesc si cu mobile...la voi in dormitor? lumanarele si semineu?n :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz, foarte frumoase...imi plac mult mai mult decat ce voiai sa alegi prima data (dar nu avea sens sa iti zic, ca pareai hotarata si nah...fiecare cu gusturile lui),,,sunt sigura ca au costat bine, la cat de frumoase sunt...si se potrivesc si cu mobile...la voi in dormitor? lumanarele si semineu?n :))

nici mie nu-mi placeau cele alese inainte. eram nervoasa si obosita si a fost ceva gen "primele vazute primele alese"

sa ma fi vazut ce figura am facut cand m-am dus si le-am vazut "live"...  [alcool]  [batcap]

 

nici cu astea nu sunt pe deplin impacata, dar bugetul...

in camera la noi va fi ceva plafoniera, dar nu am poza. semineu nici poveste. am caloriferul meu personal, care il luamin brate pe vremuri. iarna asta, cred ca voi fi eu caloriferul/semineul balerinei! [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici mie nu-mi placeau cele alese inainte. eram nervoasa si obosita si a fost ceva gen "primele vazute primele alese"

sa ma fi vazut ce figura am facut cand m-am dus si le-am vazut "live"...  [alcool]  [batcap]

 

nici cu astea nu sunt pe deplin impacata, dar bugetul...

in camera la noi va fi ceva plafoniera, dar nu am poza. semineu nici poveste. am caloriferul meu personal, care il luamin brate pe vremuri. iarna asta, cred ca voi fi eu caloriferul/semineul balerinei! [pk]

am suferit toata copilaria ca am avut in sufrageria mamei lustra din sticla maro....ca forma era ok, dar era atat de obositoare...si cand te=am vazut cu lustrele alea veneziene (nu stiu daca asa se numesc) mi-am adus aminte de suferinta mea...cand albul era maro ...

 

ce vrei sa zici cu bugetul, cred ca ai dat salariul mediu pe economie pe un an al unui mandru posesor de job sau poate pe 2 ani?!?....oricum casa cred ca e frumoasa, cu tavane inalte...pt ca un candelabru nu prea incape la 2.7 - 2.8m inaltime camera...sper sa aiba si ferestrele lui Viooo si ma declar multumita...:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...