Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

parca ce imi recomandase Sill era tot pe insula....si de la Venezia cu masina unde ati mai fost?

noi, anul trecut, am fost in mini circuit cu masina: franta - valea loarei cu castele, am urcat la versailles, pe urma am coborat pe coasta de azur (cazati in frejus) si bantuit pe coasta de azur (vizitat cannes, saint tropez, monte carlo) apoi mers in venetia (cazati mestre) si apoi in tara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

daca ai optat sa stai 1 an si te intorci inainte sa implineasca 1 an, se da stimulent lunar pana cand implineste 2 ani. Eu am inteles ca daca ne intoarcem la 11 luni, cum e mai nou, se primeste oricum stimuletul. Dar se primeste numai dupa ce implineste 1 an (nu la 11 luni)

 

Da, new, exact asa, primesti doar dupa ce implineste 1 an, fie ca te intorci la 11 luni, fie 12. Mie mi-a trecut azi prin cap sa ma intorc, dar sa intru vreo 2, poate 3 luni, in concediu fara plata, ma intrebam ce se intampla cu stimulentul :)

 

nu stiu daca s-au mai schimbat lucrurile, dar acum 2 ani eu m-am intors la munca cand pitica avea 6 luni - am primit stimulentul de atunci pana a implinit 2 ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no....tu ai vrut-o! amu va impui capul cu corpuri de iluminat! [batcap]

living

living.JPG

aplice.JPG

 

loc luat masa

masa.JPG

aplice masa.JPG

 

biblioteca

biblioteca.jpg

 

camera balerina (pe alb vor fi)

balerina.JPG

 

balerina 2.JPG

 

no, in mare cam astea sunt.

Maddutz, tare frumoase sunt..m-am facut sa visez la cum ar arata cu mobila aleasa..cred ca te-ai inspirat de la cv palat;)...sa le folositi sanatosi si sa va bucurati de ele:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

and off we go!

Maine plecam spre mare, dar o sa dormim pe langa Ploiesti si abia duminica ajungem. Duminica ma vad si cu monic@.

Andika, o sa trec prin Brasov sa-l vizitez pe prietenul nostru. Am intrebat de ce are nevoie si mi s-a zis sa-i duc Pampers, asa ca asta-i duc. Sper sa nu vanda si astia scutecele..

Ne mai auzim cand dau de net.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi, anul trecut, am fost in mini circuit cu masina: franta - valea loarei cu castele, am urcat la versailles, pe urma am coborat pe coasta de azur (cazati in frejus) si bantuit pe coasta de azur (vizitat cannes, saint tropez, monte carlo) apoi mers in venetia (cazati mestre) si apoi in tara.

Hehehe, noi ceva asemanator dar (mult) mai extins am facut in luna de miere: bucuresti, salzburg, bruxelles, amsterdam, valea loarei cu castele, vestul frantei (la oc atlantic), trecut in spania-san sebastian, traversat nordul spaniei, barcelona, coasta de azur -cannes si monaco, apoi zuerich, viena si inapoi acasa.....cea mai frumoasa vacanta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

and off we go!

Maine plecam spre mare, dar o sa dormim pe langa Ploiesti si abia duminica ajungem. Duminica ma vad si cu monic@.

Andika, o sa trec prin Brasov sa-l vizitez pe prietenul nostru. Am intrebat de ce are nevoie si mi s-a zis sa-i duc Pampers, asa ca asta-i duc. Sper sa nu vanda si astia scutecele..

Ne mai auzim cand dau de net.

New, concediu placut! In vama ai gasit? Ce dragut ca va intalniti ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...