Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

OMG, Alex, ce a crescut minunatia.... Gandeste-te ca oricat de down ai fi, cu in zambet iti lumineaza intreaga zi... Si e minunea TA...oh Doamne ce zambaret... I-ai pus mingea in mana? Pare foarte curios...

E foaaaarte curios, ca verișorii lui de la Odisee, de altfel ;). Si trancaneste intr-una, plus vestitul iiiiiiiii sau hmmmmmmmmmm cand se plictiseste. Dupa ce mananca sta liniștit la centrul de activități vreo 20 de minute, dupa...vrea in brate, la verticala, afara, fițe de mic :).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Clujencelor...

 

Unde sa merg pentru examinarea unei alunite? Dermatoloaga la care merg eu va fi in cj deabia la sfarsitul lunii.

pai...daca vrei la stat, bilet de la medicul de familie si apoi in policlinica pe motilor!

daca vrei la privat, poti si la regina maria (parca aveai abonament). daca nu...la orice privat. eu mi-am scos o alunita acum ceva ani la medispa http://www.medispa.ro/

si au trimis-o si la anatomopatologie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața!

 

Eu sunt binișor, bebe bine si el.

Nu am mai intrat pentru ca simt nevoia sa stau mai retrasă, sper ca ma înțelegeți. Dar va citesc, multumesc pentru griji!

Nu sunt supărată si nici nu vreau sa o fac pe interesanta sau misterioasa dar asta e ceea ce simt...

 

Dintre achiziile lui bebe AC, ne laudam cu intoarcerea in 3 miscari (de pe spate pe burta):), bagat degetele de la picioare in gurita, cantat ca Michael Jackson (i-hiiii, pe o voce suuuper subtire) si...de vreo saptamana spune non-stop ma-ma-ma-ma (sau am-am-am-am dar tot la fel suna) si nu cand e suparat. Cand e suparat spune ma-maaaaaaaaaaa :).

 

Gata, ne-am laudat destul, acum sa trecem la probleme mai serioase(Maddutz helpppppppp!)

Are bebe dermatita atopica??

 

alex, poate fi o dermatita. cel mai bine te duci la medicul de familie sa o vada. sau direct la dermatolog, nu stiu care e circuitul acolo...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce tare e Maria, a mea nu pofteste picioruse

 

Off, am scris ditamai mesajul si s-a trimis doar prima propoziție :(

 

Pe scurt acum am admirat gimnasta de Gina si bomboana de cioco de Alex, vacanta plăcută celor care plecați în concedii

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...