Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu vreau sa fac prajitura cu mere!

Gina, nu cred ca e aceea, sau e ceva de genul, dar fara lp si unt...tin minte ca zicea TEO ca e de post...Sunt curioasa ib ce tava merg cantitatile astea...ca eu as face pt inceput in tava de chec, sa nu stric multe ingrediente daca nu iese...plus ca tre testata daca mananca sotul...mai mare daca fac tre sa ma gandesc cui mai dau. .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! [flo2]

gina, mi-am adus aminte cum o cheama pe actrita cu care mi se pare ca semeni: jennifer beal

http://www.imdb.com/name/nm0000884/mediaindex?ref_=nm_phs_md_sm

Maddutz, ai dreptate, seamana la fata, dar la par nuuuu...Gina, trebuie sa nu mai porti breton, sa ti-l lasi sa creasca aproape la acelasi nivel cu parul din spate si vei parea de 18 ani :)

 

Vezi ca azi am citit ca cine naste natural (Maddutz sorry) la 40 de ani are sanse sa traiasca pana la 100 de ani (sunt intarziate procesele de imbatranire)...mie au inceput sa imi apara niste riduri...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mes eu nu mai pot manca de fata cu ea ca se uita numai la mine in gura si pleoscaie, parca imi numara inghititurile si nu imi vine sa mai mananc cand o vad

Frumusica foc Sara cea pisicoasa! Eu nu cred ca ea te tine prizoniera si e fitzoasa, uite ce zambet angelic are :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...