Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Farmacistele nu osa vorbeasca nici maghiara, nici romana, nici engleza.eu bulgara nu stiu:-) siis cam stresata sa nu il apuce ceva acolo. As fi mai linistita sa ma stiu pregatita:-)

Nurofenul ede febra sau doar de durere/antiinflamator?

plus ca nu stii ce se da fara reteta in Bg. Mai bine sa le ai la tine si sa nu-ti trebuiasca...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

baietii dorm de amiaza si eu v-am citit in fuga de la umbra

Eu am vazut si dragalit una bucata copil frumos la brasov. Ar trebui externat, dar centrele sunt pline. Maica-sa a fugit de acasa cand a fost cautata de asistenta sociala.

Intalnit cu monic@. Sunt o familie tare frumoasa, toti 4. Robi are si in realitate ochisorii aia superbi din poze.

monic@ sper ca e bine micuta!

Pe drum Andi a fost foarte cuminte. A dormit cam tot timpul pe masina. Opream cam o data la 2 ore. Noi am condus ziua si mi-ar fi fost util un parasolar pentru geamul din spate, ca batea soarele (desi am geamuri usor fumurii), dar n-am gasit in benzinariile in care am oprit.

Nu am pus medicamente cu noi. I-am pus doar crema de plaja si il tin numai la umbra. Si il dau tot timpul cu apa termala.

Suntem cu scutecele textile dupa noi, dar cand stam pe sezlong il las "nudist".

Am inotat putin si in piscina si asta l-a obsit bine.

Nu-i atat de greu cu copil in concediu pe cat m-as fi asteptat. Singura problema e cu muzica de la terase, care se aude noaptea, in rest e ok.

V-am pupat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,

I am facut azi piure de morcov lui T azi si nu prea a fost incantat, in schimb i am dat un sfert de morcov fiert si l a luat cu manutele si l a molfailt. Va rog daca puteti sa imi dati si mie cartea cu autodiversificarea. Cine o are sa imi spuna sa ii dau pm cu mailul.   multumesc frumos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor !

Noi ieri ne-am intors acasa , sotul la serviciu ....bebe se uita la muzica populara [:)] pe Etno ...

Mai fetelor mie mi-a venit menstruatia , asta este a doua luna ....dar mie doctorul mi-a zis ca nu o sa am menstruatie cat alaptez [batcap] ...ce o sa zica ca nu este menstruatie ! pentru ca este exact ca o menstruatie ...

voi cum sunteti ?

Sill, eu sunt la al treilea copil si de fiecare data mi-a venit menstruatia in jurul lunii a 4-a si am alaptat si alaptez in continuare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,

I am facut azi piure de morcov lui T azi si nu prea a fost incantat, in schimb i am dat un sfert de morcov fiert si l a luat cu manutele si l a molfailt. Va rog daca puteti sa imi dati si mie cartea cu autodiversificarea. Cine o are sa imi spuna sa ii dau pm cu mailul. multumesc frumos

Iti trimit eu. Astept mail-ul.

Edit: Bravo lui T, stie el bb! :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...