Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Piticul meu nu mai doarme in timpul zilei (ciocan in cap). Se trezeste pe la 6-7 (dupa trezirile de noapte, nu ca inchipuiti ca doarme neintrerupt), mai doarme vreo ora pe la 10, apoi party pana seara la 8. Trebuie sa ma organizez dc vreau sa mai apuc sa fac sport
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

as fi dat indemnizatia pe o luna sa vad expresia taticului cand au iesit si i-au pus in brate fata! [:-)))]

Cred ca primul gand a fost ca i-au incurcat copilul [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Un pupic de la un ratuc mic de 5 lunite :http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gif20140811_095737.jpg

Mama, ce ochi mortali are [flo2]

 

PERFECT!

Mai lipseste farmacista [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i atat de greu cu copil in concediu pe cat m-as fi asteptat.

Stai usor, ca la anul/peste doi ani nu stiu daca o sa mai spui la fel [soricel]

Acum e cel mai simplu: unde-l pui, acolo sta, nu alearga peste tot, nu face prostioare, papa curge la buton..........

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai ce dulci bebei am vazut...si mie mi-ati facut pofta de fetite....

 

Julia...din cauza ta sunt chiauna [soricel]...m-am pus sa recitesc capitolul cand a nascut poca si sa iti vad reactia...cand colo, vorba lu' baby, erau in hibernare...2 fraze si te puneai sa dormi...cred ca trebuie sa citesc mai inainte, cam pe cand a ajuns poca la spital...gata, am citit;))...esti fenomen...super hyper;))))

 

Arrya, ai bagat o viteza in mine..tu si curatenia in mijlocul noptii...azi m-am pus si eu ca curatenie generala...zici ca ma apuca iar nesting-ul...poate are Edy un geaman intarziat ca rezerve am...sper sa fie fetita [soricel]

Hai ca am cazut in butoiul cu amintiri...da ce frumoase amintiri...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Farmacistele nu osa vorbeasca nici maghiara, nici romana, nici engleza.eu bulgara nu stiu:-) siis cam stresata sa nu il apuce ceva acolo. As fi mai linistita sa ma stiu pregatita:-)

Nurofenul ede febra sau doar de durere/antiinflamator?

 

Cred ca pe litoral gasesti farmacisti vorbitori de limbi straine.

plus ca nu stii ce se da fara reteta in Bg. Mai bine sa le ai la tine si sa nu-ti trebuiasca...

Cam ca in Ro e...daca insisti iti da orice si fara reteta :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am tinut-o doar in pampers si-un maiou (chiar daca aveam body-uri de schimb) si tare mai m-a enervat....... tot timpul era cu maioul ridicat, precum burtosii manelisti care-si scot burta la vedere, fie in brate, fie in pat/patut, se tot foia pana si-l ridica [smulgpar]

Bine e cu body, nici nu se compara, cum il pui, asa sta [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...