Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Feteloor, ce faceti? Nu mai zice nimeni nimic?

Noi suntem in tabara in continuare, toate bune si frumoase, mancare buuuuna, harmalaie si tropaieli (copiii stau in camerele de deasupra noastra :))

pentru noi, ca parinti, este o experienta foarte interesanta sa petrecem timpul cu toti omuletii astia, nu am avut alti copii prin preajma inafara de ai nostri. Ma bucur mult ca am venit, desi nu toate socotelile s-au potrivit cu cele din targ :)

Azi am fost intr-o mini excursie cu ei prin imprejurimi. A fost extaz maxim cand am vazut vaci si balega de vaca (deh, copii de oras... :):):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vioo, bine ca nu au spus ca vaca este elefant, cum am mai auzit la altii........... sau ca gainile cu mot sunt pupeze [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Eu știu faza cu niște copii străini care se mirau când au văzut vaci ca nu sunt mov, ca vacuta de la milka :)

 

Distracţie frumoasa in continuare Vio, cat stați în tabără? Mi-aduc si eu aminte când mergeam in tabăra la Amara, ce vremuri, ce departe mi se pare...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu știu faza cu niște copii străini care se mirau când au văzut vaci ca nu sunt mov, ca vacuta de la milky :)

 

Distracţie frumoasa in continuare Vio, cat stați în tabără? Mi-aduc si eu aminte când mergeam in tabăra la Amara, ce vremuri, ce departe mi se pare...

multumesc mult Silvia :*

Pana vineri stam, apoi mergem la Predeal in weekend

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, când e la ei, nu cere acasă? Eu asa făceam cand eram mica, asa tare voiam sa plec si când mă vedeam acolo noaptea voiam înapoi la mine acasă ca simțeam că o "tradam" pe mama dacă nu dorm acasă...asa mi se făcea un dor de îmi venea sa plâng :)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viooo, inca n-am facut laptopul, mai dureaza un pic cu cartea... poate ti-o poate trimite alta fata dc te grabesti

 

Eu sunt deprimata...parca nu mai apuc sa fac nimic. Si nu reusesc sa ma opresc din mancat, si umblu in 2 haine ca nu vreau sa-mi cumpar altceva, si o sa vina toamna si n-o sa am nimic de imbracat... (emoticonul ala cu ciocan in cap). Grrrrrr. Ma duc sa ma culc si-o iau de la capat maine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...