Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah, si nu-mi vine deloc sa ii dau rochite/fustite.......... i-am mai dat, dar cu pozitia asta de bebeus cracit, mereu are fusta-n cap si chilotii la vedere [batcap]

Voi le dati fetelori fuste/rochii? Nu si le pun in cap?

a mea toata ziua e cu poalele in cap! [pk]

....da e asa dulcica in rochita! [il] [il] [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am scos.o afara, i.am citit scrisorile lui Eminescu, i.am pus sonata lunii, am leganat.o in brate, pe picioare, in leganut, am plimbat.o in carut... uffff

Am trimis.o in camera ei chiar :))

 

Fete, Emma vrea numai in picioare de câteva zile. O mai plimb de manute (nici nu trebuie sa o tin), se prinde de degetele mele aratatoare, si merge.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt deprimata...parca nu mai apuc sa fac nimic. Si nu reusesc sa ma opresc din mancat, si umblu in 2 haine ca nu vreau sa-mi cumpar altceva, si o sa vina toamna si n-o sa am nimic de imbracat... (emoticonul ala cu ciocan in cap). Grrrrrr. Ma duc sa ma culc si-o iau de la capat maine

si io numai intr-o bluza umblam. azi mi-am cumparat alta, ca nu se mai putea! [batcap] modelul se preteaza si pentru toamna. parca vad ca o voi purta vreo juma de an! vreau sa slabeeeeeeeeeeeeeeeesc! [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fata mea are IAR o problema cu somnul. N.a mai dormit de la 15:30, abia acum am reusit sa o adorm. Am deschis si cutia cu lp care statea frumos sigilata in dulap. A ras 80 ml in condițiile incare papase cu 40 de min înainte.

Mor de somn!

 

si noi avem o problema: nu adormim decat la tzitzi sau in carut la plimbare (dupa ce plangem ca vrem la tzitzi). ini alta pozitie/context nici poveste! [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete, Emma vrea numai in picioare de câteva zile. O mai plimb de manute (nici nu trebuie sa o tin), se prinde de degetele mele aratatoare, si merge.

oooooooooooo...braaaaaaaaaaaaaaaaaaavo!

pe a mea nu o tin grisinele! si nici nu pare foarte interesata...de fapt, nici de rostogoliri nu e interesata, de ce ar fi de mers...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, ce bunica desteapta ai....e ok si cu cezariene, eu am vorbit de fapt de a ramane insarcinata natural la varste tarzii si de a naste copii sanatosi..inseamna ca procesul de imbatranire nu e asa de pronuntat si vei apuca suta :))) [pk]

stiu, am citit [:)]

oricum, eu consider ca un copil la 40 de ani e gerovital pur! copilul te va mentine in permanenta in priza, la varsta la care altii se gandesc la pensie...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...