Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

Mai fetelor, eu o schimb pt ca uda tot cu balutzele. Rade si scuipa, vorbeste si scuipa, se joaca si scuipa, doar cand doarme nu baleste. O schimb de minin 5-6 ori si o mai tin si dezbrăcată pt ca mi.e mila de ea sa o las uda.

Deeai, eu i.am luat calgel, dar nu o deranjeaza mereu dintisorii, asa ca o dau mai rar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata.........

 

Sunt tare suparata.... in dimineata asta mi-a cazut Calinu` de pe pat. L-am pus in MIJLOCUL patului, de-a latul, pe burtica, cu jucarioarele lui preferate care-l capteaza de obicei zeci de minute. Mai rau e ca l-am vazut cazand! Deci daca m-ar fi dus capul sa ma uit la el cu o secunda mai devreme nu ar fi cazut mititelul [bang] [bang] [bang] .

 

Partea buna e ca a cazut pe burta si a fost istet sa puna manutele inainte sa se loveasca la fata. Daca ar fi cazut pe spate nu vreau sa ma gandesc cum s-ar fi lovit la capsor...sau pe o parte. Offf....imi vine sa-mi dau pumni in fata!!!

 

A plans taaaare pe moment, abia l-am linistit, dar 5 minute mai tarziu i-am furat un zambet. L-am pipait/apasat peste tot, nu pare a-l durea nimic. Oare sa merg totusi pana la spital?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, a mea a cazut de vreo 2 sapt, v am povestit... era pe spate pe canapeaua unde o schimb si am fugit la baie sa duc scutecul, cu usile deschise si urechile ciulite...ea tot gangurea si radea. cand am revenit, era pe burta pe gresie..nradea si gangurea...Am urmarit o sa nu vomite, nu a plans...eu nu am mers nicaieri, dar nici nu ili imaginez cum a ajuns jos. Tu daca ai vazut, sti daca s a lovit la cap...ai zis ca nu...asa ca nu cred ca are rost. Doar sa il urmaresti. La ai nostri ajuta si stratul suplimentar de grasime si atenueaza caderea...zic eu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Aida, eu zic sa nu te ingrijorezi, dacă îl vezi ca e bine, nici să-ți faci o groaza de gânduri sau reproșuri, o sa mai cada, o sa se lovească, nu poți evita tot timpul, asa învata...acum e doar începutul, gândește-te numai cate trante o sa ia după ce merge :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...