Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

Aidaioana , shit happen :( si mie mi-e frica mereu . Acum nu o sa il mai las singur .

 

Sunt suparata , sotul a spus sa mergem la munte , am vorbit cu cumnata sa meargă cu noi sa ne ajute . A fost deacor , apoi imi spune ca mai bine mergem in Bulgaria , i-am spus ca este cald si ca mai bine la munte . Am găsit hotel de azi , mai întâi spune sa mergem mâine , apoi imi spune ca nu mai merge ca o doare mana :((((

Mor de nervi , eu ce ma bucuram , mereu face asa daca bu faci cum vrea ea .

Sunt neagră de supărare !!!!!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aida, Calinu' este dolofanel, plus ca sunt elastici la varsta asta, o cazatura care la noi nu ramane fara urmari, la ei este 0.

Si mie mi-e teama sa o las neasigurata in pat, mai ales cand ies cu Mihai prin curte, asa ca ii pun perna de gravida pe o latura, plus inca doua perne mari, mai raman portiuni mici neasigurate, dar eu zic ca nu trece ea pe acolo.

 

Sim....... cumnata asta a ta merita bataie, pe cuvant [mariaj]

Se poarta mai rau decat o mimoza VIP. In loc sa zica mersi ca o tineti pe langa voi, sa nu stea singura in casa........ tot ea cu fite, iar sotul ii cauta in cornite [mariaj]

VOI sunteti o familie (tu, sotul si Andrei), voi decideti unde sa mergeti, daca vrea, poate veni si sa zica mersi ca o luati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi avem o problema: nu adormim decat la tzitzi sau in carut la plimbare (dupa ce plangem ca vrem la tzitzi). ini alta pozitie/context nici poveste! [batcap]

Same here! Si nu doarme decat daca ii las tzitzi in gura. Cum incerc sa i-o scot sa pot pleca de langa ea, se trezeste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida , cand baiatul verisoarei mele avea vreo 6 luni si ceva a cazut din pat dintre noi 2; practic era o canapea extensibila cu brate mari pe laterale; nici acum nu imi explic cum a reusit sa se rasuceasca peste mine si sa casa; stiu doar ca l-am vazut aterizand pe niste hainute ale lui pe care trb sa le ducem la spalat, dar ne-a fost lene atunci; deci ingerul lui pazitor l-a ajutat; copilul nu avea nimic, doar noi 2 tipam ca disperatele de a inceput si el sa planga de plansul nostru;

iar o vecina si-a luat nepotelul in brate ca atunci incepuse sa mearga bine in picioruse si facea numai prostii ca sa il controleze mai bine; si fara sa isi dea seama s-a intors cu spatele la aragazi si cu el in brate; si tocmai atunci oprise focul la mancare; a scos lingura din mancare si si-a dat cu ea in obraz si s-a ars putin; de la ea din brate;

vreau sa spun ca nu poti controla totul, nu ai cum sa te invinovatesti ca nu te-ai uitat cu o secunda mai devreme; cat ai fi de atenta lucrurile astea se intampla; ei evolueaza f repede si sunt impredictibilil;eu nu stiu personal niciun copil care sa nu fi cazut din pat la un moment dat; ei chiar au ingerasii lor pazitori ; gandeste-te la cei nascuti in familii dezorganizate si care mai au 5-6 frati; crezi ca sta cineva cu ochii pe ei non-stop?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...