Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Iui ce dulce e Briana!!!!

 

Io am nervi! De la 8 nu am avut apa. A venit la 14... asa, cam fara presiune. Am pus o tura de scutece la spalat si s a luat curentul. Deci, pe langa altele, ciuciu sport azi. Cat nu a fost apa pt ca nu puteam face dus, iar acum, cand nu e curent pt ca n am acces la filmulet si nu am apa calda... :((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aa, voiam sa fac si o praji rasturnata dar cu ananas in loc de mar (dar n am curent). Totusi, Gina, Monica si cine mai gateste pe aici...pot pune vas de yenna direct pe flacara, sa fac zaharul caramel? stiu ca e termorezistent vasul, dar sa fie chiar asa rezistent? Eu de obicei puneam zaharul in vas si vasul la cuptor, dar dura f mult pana se colora un pic...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Legat de bruma. Un om care face sport cat face ea, nu va fi depresiv. E aiureala aia cu 'n-am timp de depresii', dar stilul de viata o ajuta sa nu cunoasca depresia.

hmmmmmm.....cata dreptate ai.....dar eu cred ca depresia post partum nu alege dupa anumiti indicatori....uita-te la Alex - e cel mai bun exemplu...Alex [flo2]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aa, voiam sa fac si o praji rasturnata dar cu ananas in loc de mar (dar n am curent). Totusi, Gina, Monica si cine mai gateste pe aici...pot pune vas de yenna direct pe flacara, sa fac zaharul caramel? stiu ca e termorezistent vasul, dar sa fie chiar asa rezistent? Eu de obicei puneam zaharul in vas si vasul la cuptor, dar dura f mult pana se colora un pic...

Deea, pana si eu stiu ca poti pune vas de Jenna direct pe flacara,...chit ca mi-a fost teama sa incerc, dar stiu de la sotul meu ca da ...:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iui ce dulce e Briana!!!!

 

Io am nervi! De la 8 nu am avut apa. A venit la 14... asa, cam fara presiune. Am pus o tura de scutece la spalat si s a luat curentul. Deci, pe langa altele, ciuciu sport azi. Cat nu a fost apa pt ca nu puteam face dus, iar acum, cand nu e curent pt ca n am acces la filmulet si nu am apa calda... :((

tu vrei sa o ajungi pe bruma - badea, m-am prins.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...