Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

Didinela, tu mergi direct pe podium... Cum bine zicea Sim: papucul mamii ( nu stiam de vorba asta) de slabaturi... Femeie: uita-te bine in oglinda ( merge si retrovizoare) si nu mai propovadui atat cat de grasa esti si te simti... Problema e la ((mansarda)) perceptie... If u know what I mean...

Easy, problema e la corp, nu la fata...uite, cand me vedem promit ca-ti arat (emoticonul ala care scoate limba :))

 

Culoarea e un blond/ saten - n-avea cum sa iasa mai deschis, azi dimineata avesm parul negru

 

Alex, dc nu faci experimente cu parull la varsta asta, pai cand?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce ziceti?

[mariaj] Nu poti sa fii grasa cu fatza ta............ bine zice Easy: problema e doar la mansarda [mariaj]

Imi place cum iti sta [flo2]

Eu nu as (mai) avea curaj sa abordez culori mai indraznete.......... cu multi ani in urma m-am facut si eu blonda, sa vad cum imi sta, dar un blond mai inchis......... imi pare rau ca nu am poze de atunci, dar la vremea aia nu cred ca aveam nici amaratul ala de aparat foto clasic, cu film [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, am experimentat cand am fost mai mica (tuns periuță. ..eram mai rebela). Problema e ca o sa regret daca ma tund scurt desi imi plac femeile tunse scurt :). Asa si cu culoarea la par ( scuze cacofonia, sunt obosita si nu gasesc alta formulare). Imi plac satenele/brunetele dar de fiecare data când ma inchid la par, regret si ma deschid iar.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fete ca mi-ati mai ridicat moralul. Aveti dreptate...trebuie sa ma obisnuiesc si cu mici accidente.

 

Am vazut bebe Briana cu zambet circular superb!

 

Bebe Alex n-am apucat aici, dar am balit la pozele lui pe FB.

 

N-am vazut nici Didinela blondina [invant]

 

Azi am facut dulceata de mure bunaaa rau. Mi-a adus sotu o galeata de 10L, am bagat si pungute la congelator pt cand incepem diversificarea, iar restu' am dulcetit-o [pofticios]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar New, cum speli scutecele? La mana? Au timp sa se usuce la umiditatea de acolo? Nici mie nu prea imi mai vine sa revin la uf...

 

Fetele care mergeti/ati mers in concediu... Oare pt drum lung e mai potrivit un scaun auto decat scoica? O fi mai comod scaunul decat scoica? Noi plecam sambata sau duminica, si inca nu-s lamurita daca sa cumpar scaun acum sau sa mai astept.

 

Pt gospodine...vedeti ca sunt super promotii la oale, tigai Tefal sau ceramice pe emag :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, fii atenta la super promotiile astea, de cele mai multe ori umfla bine preturile inainte, pe urma aplica reducerea si normal ca iau ochii cu un discount de 20-50%, cand reducerea reala este de 5%, uneori mai putin.

E o practica frecventa a multor magazine/firme [mariaj]

 

Poti sa vezi singura cu un search la cateva produse, e un site, pricepunctro (parca si comparipunctro), care-ti gasesc rapid cateva firme ce vand acele produse si preturile practicate (asta ca sa iti faci o idee de un pret relativ corect pentru acel produs).

 

Eu nu ma arunc de fel la mult trambitatele reduceri, doar daca stiu ce vreau si stiu si un pret corect.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...