Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

Madutzz...au ramas semne...unul mare acolo pe picior unde a facut zona zoster si unul mai vizibil pe manuta restul zice pediatra ca vor trece

Tu ce zici?

 

e probabil sa-i ramana. timpul va decide. important este ca nu-s pe fata...oricum, va avea ea grija sa se "insemneze"... [batcap]  cred ca toti avem tot felul de semne din copilaria mai mult, sau mai putin zbuciumata [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

aida, eu am luat scaun de masina 0+, tot asa ma gandeam ca oricum imi trebe la un moment dat, si sa vad daca e mai comod decat scoica (sa mergem in concediu). sigur e mai safe, are o gramada de bureti peste tot, etc, dar nu se lasa pe spate asa de mult ca scoica. dat la maxim, tot in sezut e. noi cum mergem noaptea si Z trebuie sa doarma, e mai ok pozitia din scoica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aida, eu am luat scaun de masina 0+, tot asa ma gandeam ca oricum imi trebe la un moment dat, si sa vad daca e mai comod decat scoica (sa mergem in concediu). sigur e mai safe, are o gramada de bureti peste tot, etc, dar nu se lasa pe spate asa de mult ca scoica. dat la maxim, tot in sezut e. noi cum mergem noaptea si Z trebuie sa doarma, e mai ok pozitia din scoica.

eu de la 2 luni numai cu scaunul o transport. doarme, nu are nici o treaba...

dar, nu am mers drumuri lungi....

din scoica se da jos, daca nu e prinsa in centura...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata !

 

Am hotărât sa plecam noi 3 la munte !

Mergem in Poiana Brasov .

 

New , unde esti la munte ?

Este cineva din Brasov ?

 

Asa tare o durea mana pe știți voi cine ca mesteca in mancare cu ea ....

 

 

Legat de depresie , in Norvegia este un grad mare si nu exista on sărac ...

Dar un bun tratament este ineditul din casa , stat in preajma altor persoane .Eu am avut depresie severa , nu mai vroiam sa merg acasă , in casa din Norvegia cand eram singura , vroiam sa dorm la birou , era un cosmar ... Nu puteam mânca decat jeleuri , vomam ... M-am ajutat scotandu-ma forțat la plimbare ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaa!

 

Sim bine ca pana la urma ati decis sa mergeti! Meriti putina relaxare... New din cate stiu e in Vama Veche, nu la munte [hippi]

 

Gina multu` de informatii, dar niciodata nu cumpar ceva fara sa googalesc bine, sa vad pretul si pe alte magazine de profil. In general sunt cam ca sotul tau in privinta asta, si o papiota de ata daca cumpar ii analizez proprietatile, caut cel mai mic pret, caut pareri pe forumuri [;)]

 

Maddutz multumesc [pup]. Eu voi incerca sa merg pe autodiversificare, care nu prea are reguli in a introduce anumite alimente in meniul bebelusului. Se da cam orice e sanatos. Bineinteles ca ii voi da doar o jumatate de zmeurica sau de mure initial, sa nu am surprize. Dar atata timp cat noi nu avem alergii, pot sa ii ofer si astfel de alimente (cu prudenta la inceput)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...