Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata si o cafea rece ca gheata...sa ne mai racorim putin.

 

 

Sim, excursie placuta! Bine ca ai un sot intelegator care poate sa inteleaga ce tertipuri foloseste sora-sa..Woow, Sim, ti s-a dat vreo explicatie de unde ai capatat fobia asta?

 

Didi, DA, vrem poza cu suncile "blonde".....

 

Gina, cum stai cu rochita, cu pregatirile? cand vine tati?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi [cafea]

 

Prima noapte de razboi [smulgpar] ........... s-a trezit de cateva ori si plangea......... si plangea......... nu voia tzitzi, nu voia nimic, nici leganat, nici cantat....... nimica nimicuta.

Prima repriza a durat vreo 25 de minute pana s-a linistit, pe urma mi-a trecut o idee prin creierul adormit: daca ii dau dintisorii?

Apoi o masam usor pe gingie cu degetul si se calma muuuult mai repede. Nu stiu daca dintii au fost cauza, sa ma uit azi mai bine, dar masajul avea efect.

Doamne, mila mi-era de ea, amandoi au fost/sunt atat de cuminti, incat stiam/stiu ca plansul chiar inseamna ca au o problema.

gina, am uitat sa-ti multumesc pt prospectul de nurofen. asa ca multumesc. (nu stiu de ce nu am gugalit, mi-a venit mai usor sa intreb:))

Stai linistita, la fel fac si eu [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am hotărât sa plecam noi 3 la munte !

Mergem in Poiana Brasov .

Foarte bine faceti [pup]

O sa iti tihneasca si tie fara stim noi cine.

New , unde esti la munte ?

Este cineva din Brasov ?

New e la mare. Meey e din Fagaras, destul de aproape de Brasov.

Chiar, Meey, ce faceti, sunteti ok? Parca nu te-am mai vazut............

Asa tare o durea mana pe știți voi cine ca mesteca in mancare cu ea ....

Ma revolta femeia asta [mariaj] Nu o avea si ea constiinta?

Bine ca a inteles sotul ca va e mai bine in trei. Banuiesc ca el vede ca relatia ta cu sora-sa nu e dintre cele mai bune.......

 

Legat de depresie , in Norvegia este un grad mare si nu exista on sărac ...

Culmea e ca depresia nu e sinonima cu saracia, oamenii saraci (parca) sunt mai fericiti.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si o cafea rece ca gheata...sa ne mai racorim putin.

 

Gina, cum stai cu rochita, cu pregatirile? cand vine tati?

Eu am o problema: cafeaua trebuie sa fie (cat mai) fierbinte, cel putin prima din zi [batcap]

Tati se asteapta sa vina dupa 15 septembrie, ca atunci au nu stiu ce eveniment oficial si-i musai sa fie si el prezent. Spera sa-i dea drumul imediat dupa aceea.

 

Rochita...... pregatiri........... stau [alcool]

Inca nu m-am decis daca sa o fac sau sa-mi astept sotul si sa incerc sa gasesc de-a gata.

De fapt primul pas ar fi sa-mi sun croitoreasa si sa o intreb cam in cat timp ar putea sa o faca.

Nu stiu........ mi-e asa lehamite........... asa se intampla cand lucrurile nu se fac la timp [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy , din cauza singurătăți si supararii am pătit asa . A fost cumplit , mi-am îmbolnăvit si bila , noaptea era cumplit , imi era rau tare , plângeam ca vreau la baie sau o cana cu ceai si nu era nimeni sa ma ajute . Traiam un film urat , nimic nu ma putea bucura .Off , daca v-as povesti cat si-au bătut joc unii de bunătatea mea , punându-ma in situații tare grele si dureroase nu v-ar veni a crede .

 

Ieri am aflat ca altcineva urmează a se baza pe banii noștri , iar iese de teatru pentru a ne constrânge sa Bam bani . Pe luna susțin capriciile unora trimițând approx . 7000 Ron in Ro , Luna de Luna .Nu pot da detaili , dar sunt asa suparata iar , ca simteam nevoia sa spun cuiva .

Daca eram in anonimat puteam spune tot ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, eu zic sa te mobilizezi sa probezi intai...dupa ce probezi cateva vei sti ce iti vine mai bine si ce nu si poti sa asculti (sau sa dai) indicatii coritoresei...

 

O rochie de mireasa se face cam in 2 saptamani din cate stiu eu, depinde de cat de ocupata e croitoreasa.. (dar sa nu te astepti la scorurile Juliei)...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina...si a mea s a trezit des azi noapte...adormita lax22, s a trezit la 23, 24, 1, 2,4.30, 6.30, 8.30...si nu neaparat pt tzitzi...cat era maraita. o sg data a urlat...dar in somn, ca a adormit instant. Acum papa si cred ca adoarme. Azi am si curent si apa asa ca sper sa ma tin de exercitii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...