Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sim, fii barbata....de banii aia trebuie sa primesti ceva in schimb, nu esti nabab  (chiar daca ai prietene nabab(E))  sa sustii o armata de persoane care se asteapta sa primeasca fara sa faca nimic in schimb...eu le zic atarnatori, dar nestiind cazul la voi imi musc cuvintele...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am aflat ca altcineva urmează a se baza pe banii noștri , iar iese de teatru pentru a ne constrânge sa Bam bani . Pe luna susțin capriciile unora trimițând approx . 7000 Ron in Ro , Luna de Luna .Nu pot da detaili , dar sunt asa suparata iar , ca simteam nevoia sa spun cuiva .

Daca eram in anonimat puteam spune tot ...

hmmmm...sim...ar fi bine ca cei ce au capricii sa faca bine sa si le sustina financiar. puteti baga si voi motive: aveti un copil acum trebuie sa puneti bani deoparte pentru viitorul lui, pentru educatia lui, etc....vreti sa va cumparati un apartament in norvegia, vreti sa va faceti casa in romania, etc...daca chiar trebuie sa dati socoteala pentru banii pe care ii castigati sau ii cheltuiti. cu toate ca nu cred ca ar trebui sa fie treaba nimanui! [batcap]

ar trebui sa fiti un pic mai transanti. chiar daca sunt rude, parinti, frati...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi!

Ne-am trezit ca de obicei la 7:30 (parca are ceasul pus), eu a trebuit sa ma duc dupa butelie ca nu am mai avut nici de cafea si dra a ramas cu mama si...nu a plans deloc...minune!!

Acum a papat ca purcica un castronel de fructe (o piersica mare, o juma de mar si 2 lingurite cereale) si doarme gramada pe mine...si e p caldura....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm...sim...ar fi bine ca cei ce au capricii sa faca bine sa si le sustina financiar. puteti baga si voi motive: aveti un copil acum trebuie sa puneti bani deoparte pentru viitorul lui, pentru educatia lui, etc....vreti sa va cumparati un apartament in norvegia, vreti sa va faceti casa in romania, etc...daca chiar trebuie sa dati socoteala pentru banii pe care ii castigati sau ii cheltuiti. cu toate ca nu cred ca ar trebui sa fie treaba nimanui! [batcap]

ar trebui sa fiti un pic mai transanti. chiar daca sunt rude, parinti, frati...

...exact, cu riscul sa va pierdeti din asa zisii "prieteni"...tu pentru a ajunge la acest nivel ai invatat, ai riscat (plecand intr-o alta tarat), ai suferit (singuratate, nesiguranta, depresie)...ei ce au facut sa merite daruri "constante"? nu ai responsabilitate de a sustine decat fata de propria familie - copil, si sot pe perioade limitate (in cazul in care are o problema, un accident- doamne fereste, dar nu pentru a a dat peste o sotie care stie sa se sacrifice).. Imi cer scuze daca ma bag unde nu imi fierbe oala, doar ca eu am invatat sa evit (din proprie experienta) astfel de situatii si pana la a ajunge sa pot spune "NU" am avut de luptat cu propria constiinta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se baga bebeii in mare? sau e prea devreme pt apa sarata? poca? new? vad ca new mai mult in piscina cu el...

Andika, cred ca e devreme pentru a ii baga in mare, am mai vazut bebei bagati in minipiscinuta cu apa adusa din mare si incalzita la soare....dar in general bebeii dormeau sau se jucau pe sezlong cu degetele :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...