Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

Sim.... dar de ce implicit, daca cineva ramane fara sursa de venit, inseamna ca trebuie sa stea pe banii vostri??? Suma pe care-o cheltui lunar e enooorma :(

Eu banuiesc ca Sim din bun simt nu transeaza lucrurile si nici nu stie sa zica "NU" cu nonsalanta....Sim, corecteaza-ma daca gresesc..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata si de la noi!

Ne-am trezit ca de obicei la 7:30 (parca are ceasul pus), eu a trebuit sa ma duc dupa butelie ca nu am mai avut nici de cafea si dra a ramas cu mama si...nu a plans deloc...minune!!

Acum a papat ca purcica un castronel de fructe (o piersica mare, o juma de mar si 2 lingurite cereale) si doarme gramada pe mine...si e p caldura....

Deea, nu e mult??? Marul i-l pasezi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz , sunt familie , dar vor mai mult ...

Am invocat toate motivele spune de voi indirect si direct , ii doare in pălărie :((( au un teatru de te doare capul , il vrăjeală pe Soț :(( dupa aratia bani dați , plus alte lucruri , tot eu ies rea din poveste :(

 

Am cumpărat cumva pantofi de 400 RON acum o saptamana si eu mi-am luat nuste sandale la 35 RON , asa proasta sunt . Puteam sa imi iau scumpi , dar ii port puțin .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor ....

Eu problème de genul asta cu datul banilor .....la fosta sotie ....ca asa e legea in IT...si ii da mult 3000 euro pe luna [smulgpar] ....si lu fisa ii plateste 1000 de euro rata la apartament ....

si colac peste pupaza nici nu ne lasa in pace e mereu printre picioarele noastre ...

e o telenovela in toata regula

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...