Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Na ...ca mi-am spus si eu jumatate de offff [batcap] ..

Dar vroiam sa spun ca eu m-am facut a naibii...mai ales se cand il am pe Matteo si trebuie sa ma gandesc la un viitor pentru el ...deja am in plan sa nu ii mai platesca nici un apartament ,ca rata e pe numele ei ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim ,oricum ar fii...nu trebuie sa dai la nimeni banii munciti de tine si punct.

Barbati sunt foarte influentabili ,eu asta am vazut-o si la sotul meu ....care este "prost de bun "..insa eu i-am interzis sa o vada pt ca a zis ca are  nevoie de el ca trebuie sa il vada sa vorbeasca despre prima lui familie...

Ceeeeee ??? over my dead body......

exista Telefon ,email etc....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika eu am bagat fata d.abia ieri in apa dar cateva minute.Vreau sa o bag zilnic dar in mai multe reprize scurte.Ii place in apa ,da din picioare sa inoate.

Eu am wi fi gratis in camping.

Ne.am intalnit sa iesim cu New si sotzul.Niste oameni super.Ambii bbii au adormit in marsupii.Robi a facut bungee jumping.Si mai vroia.

Ne place la mare.Mai stam pana luni daca totul e ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na ...ca mi-am spus si eu jumatate de offff [batcap] ..

Dar vroiam sa spun ca eu m-am facut a naibii...mai ales se cand il am pe Matteo si trebuie sa ma gandesc la un viitor pentru el ...deja am in plan sa nu ii mai platesca nici un apartament ,ca rata e pe numele ei ...

Pai si mama-sa care primeste "moca" 3000 de euro cu ce o sustine?

Stiu ce vreau sa ma fac in viata...(ex) sotie de italian :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim ,oricum ar fii...nu trebuie sa dai la nimeni banii munciti de tine si punct.

Barbati sunt foarte influentabili ,eu asta am vazut-o si la sotul meu ....care este "prost de bun "..insa eu i-am interzis sa o vada pt ca a zis ca are  nevoie de el ca trebuie sa il vada sa vorbeasca despre prima lui familie...

Ceeeeee ??? over my dead body......

exista Telefon ,email etc....

cine sa il vada? nevasta sau fiica? spune-i ca vizitele de aducere aminte o costa 3000 de euro pe luna....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...