Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maddutz, imi e cam frica....hmmmm..carnetelul rosu...o fi de rau?!!

Eu merg la dr. Surcel, am inceput sa am probleme cu tensiunea si am auzit ca e cam nasol acolo cu cezariana...Stiu un caz nasol si imi e cam frica. Am ramas fara serviciu, asa ca Gynia iese din discutie. La cat mi-am dorit copilul asta, chiar nu vreau alte surprize. Voi ati trecut deja printr-o nastere, cel putin, asa ca sunteti mai calite decat mine, care nu am stat internata in spital 1 zi etc

carnetelul meu rosu...in care sunt trecute persoanele slabe pe care le urasc sincer, eu fiind o chestie mica si rostogolicioasa.... [pk]

de surcel numai de bine! din toate punctele de vedere.

problemele cu tensiunea...ai grija. poate ca-i mai bine ca ai ramas fara servici. stai in pat si nu te mai stresezi cu nimic. eventual ne stresezi pe noi cu intrebarile. ne vom bucura. dupa cum vezi, meey mai ca te adopta. de fapt insintctele noastre materne o iau razna, poate te adoptam toate. virtual deja am facut-o! [pup]

ai ramas natural insarcinata?

ai ramas in timpul sarcinii fara job? nu prea e legal, daca da...

cezariana, ca si operatie, e floare la ureche, nu trebuie sa-ti fie frica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Andreiut de Pocha !!! Sa fii sănătos si fericit !!!

 

Bune ai venit Just blue , sarcina usoara , sa nasti bebe sanatos si voios !

 

Julia , WTF ??? Il trezesc ps Andreiut si il pun sa meargă :)) bravo !!! Sa traiasca motata !

 

Meey , daca avem drum iti scriu !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mamici pentru primirea calduroasa!

 

Ginaro, sotul e invatat cu mine, stie ca sunt pofticioasa...Inca nu l-am trezit din somn pentru cine stie ce prajituri, de obicei merg si imi iau singura, ca sa stiu o treaba! Dar niciodata nu e prea tarziu!

 

Maddutz, eu sunt plinuta de cand ma stiu, asa ca fa bine si ia-ti o radiera!

E pentru prima data in viata cand sunt mandra ca am burta! Inainte ma stresa lumea, chiar si necunoscuti cu intrebarea: Esti insarcinata? Imi venea sa dau cu ei de pamant...

Eu sunt captatoare de energie negativa de cand mama m-a facut, asa ca mi-am bagat picioarele in ultimul job...Doar ca am gasit serviciu...mai greu! 2 ani am incercat, dar probabil ca asa a vrut Dumnezeu!

Am ajuns sa fac inseminari artificiale si a 3-a  a fost reusita, desi dr. nu mi-a dat mari sanse. Eram disperata, nu credeam ca se va mai intampla, iar la Fiv, nici nu ma puteam gandi.

De stresat o sa va stresez, de o sa ma rugati voi sa plec, o sa ma platiti cu cozonaci si prajituri  [fal] .

Imi e frica de nastere, cum o fi ea, nu doresc musai cezariana, doar daca e necesar. Doar ca cezariana la Gine 1 se aproba mai greu...

 

Momentan fac tratament pt tensiune, sa vedem ce se intampla. A mai avut cineva tensiune mare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nu mai stiu care erati cu bb urlacios la baie (julia parca), asa-i ca daca creste se mai obisnuieste cu apa?...ca al meu asa urla, ca si acum imi tziuie urechile..in ritmul asta, perioada cu iiiiiiii despre care vorbiti voi o sa mi se para parfum...:((((((((
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...