Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

Mai dureaza putin...cred(sper) ca luni sa putem merge acasa. E aiurea ca lucreaza numai cand e liber si sta saracul si noaptea sa termine.

Din pacate nu ne putem chefui maine ca e si ziua lui si a Sarei. Dar ii scot eu luni in oras

Deea, sa nu ma injuri, dar o sa ai ceva de furca atunci cand treci de la curte la apartament (renovat) cu "Daviduta" ta...Aveati numele de Sara Maria pregatit dinainte pt orice eventualitate?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mdaa... buna idee

andra, si  eu le vad ca si tine

easy, merci ca mi-au spus abc-ul in ceea ce priveste perdelele si draperiile. sunt complet pe langa si nu stiam de unde si cum sa incep...

am gasit pe net niste draperii si perdele superbe, dar pretul depaseste cu mult bugetul...care oricum nu e alocat inca...caci nu m-am gandit inca la o suma...

 

balerina tasteaza si ea de mama focului cu mine...ma chinui de 5 minute sa scriu mesajul asta...

hahahahaha..cand esti tu ocupata o punem sa ne schimbe capitolelele :)))

 

abc-ul l-am invatat si eu pe repede inainte...ahhh, cele de dantela sunt mai scumpe, ajung si la 400 - 500 RON / m....noroc ca mie nu mi-au placut, ca dadeam faliment :))))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ...

Maddutz ,clar covoare...persane din acelea cu parul scurt ,ras ....eu am in casa si sunt superbe iar cand le aspiri parca sunt noi de fiecare data ....sunt facute manual...eu trebuie sa imi redecorez casa din RO cu mobila in acelasi stil .....dar habar nu am unde sa o gasesc asa frumoasa ....

Exotique ( au niste pretuuuri)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, Sill, astea in Romania sunt vreo 4-5000 EUR la Mobexpert....nu stiu in Italia cat sunt

 

Julia, m-am uitat la Exotique la canapele si am ramas interzisa, o canapea banala era tot asa, vreo 4000 eur.....mai ieftine si mai bune calitativ erau la innova (cred ca import italia)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da m-am uitat si eu ....eu am gasit in It la maison du monde  canapele superbe in piele ..ca imi vine sa le cumpar de aici si sa le trensport in Ro ....

cam atat am dat si aici pe covoare .....

Dar mi sa pus pata sa imi cumpar lucruri de calitate , mobila din lemn masiv ...ca sa nu mai stau sa tot schimb toata viata .....o data si gata  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...